Recman świętuje swoje urodziny! Konkurs z niespodziankami…

23 kwietnia marka Recman świętuje swoje drugie urodziny! Z tej okazji dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w Galerii Ostrowiec przy ul. Mickiewicza 30 (lokal 47) czeka niespodzianka – zniżka -20% na cały nieprzeceniony asortyment.
To jednak nie koniec! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:
I miejsce: perfumy Black by Recman
II miejsce: perfumy Recman Challenger
III miejsce: elegancki krawat
DSC_2568Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 21 kwietnia do godz. 22.00 odpowiedzieć na pytanie: dlaczego każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej szafie granatowy garnitur?
Odpowiedzi prosimy wysłać na adres: ostrowiecka@ostrowiecka.pl
Wybierzemy spośród wszystkich trzy najciekawsze i najbardziej trafne, a do ich autorów trafią nagrody. Zwycięzców ogłosimy 22 kwietnia. Nagrody będzie można odebrać osobiście w salonie w dniu urodzin. Zapraszamy do zabawy!

DSC_2760
O Recman
Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *