Nowoczesne oświetlenie do domu

Jeszcze do niedawna nie każdy przywiązywał uwagę do oświetlenia swojego domu.

Mały wybór lamp i żyrandoli na rynku sprawiał, że mieszkania były do siebie bardzo podobne. Wraz z rozwojem branży dekoratorskiej na rynku pojawiło się wiele produktów, które znalazły uznanie wielu projektantów.  Nowoczesne programy do projektowania wnętrz i wizualizacje zdecydowanie uprościły życie wielu osobom, które stały przed wyzwaniem remontowym lub budową swojego domu.
Dziś nieodłącznym elementem każdego mieszkania czy domu jest dobór odpowiednich lamp i oświetlenia wewnętrznego. W każdych czterech kątach powinno znaleźć się oświetlenie w postaci  lamp wiszących, kinkietów, żyrandoli, lamp podłogowych czy stołowych. To one nadają nowy  wygląd i designerski charakter pozostałym elementom wyposażenia salonu, kuchni czy łazienki. Dużą wybór ciekawych i nadających charakter każdemu z pomieszczeń znajdziecie z pewnością w internetowym salonie oświetleniowym Ardant.pl

lampa-stolowa-farn-maytoni-bia_5130
https://ardant.pl/lampa-stolowa-farn-maytoni-biala-zlota/

Wśród produktów, które oferuje sklep są takie oświetleniowe perełki jak lampa stołowa Farn- Maytoni. Lampa posiada biały klosz, na którym jest duży, złoty liść. Podstawa lampy jest metalowa o złotym kolorze. Lampa będzie na pewno eleganckim dodatkiem do oświetlenia przestrzeni przy łóżku czy kanapie. Jej wyjątkowy charakter zachwyci niejednego gościa.


oryginalna-lampa-wiszaca-riple_3089-416x416
https://ardant.pl/oryginalna-lampa-wiszaca-ripley-endon-lighting-szklana/

Godna polecenia jest również niezwykła lampa wisząca Ripley- Endon Lighting. To stylowa, szklana lampa z oryginalnym metalowym zdobieniem. Lampa będzie eleganckim modelem do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, rustykalnym lub industrialnym.


lampa-aluminiowa-aluvia-mini-forest-vita-copenhagen-ciemna-zielen
https://ardant.pl/lampa-wiszaca-aluvia-medium-forest-vita-copenhagen-ciemna-zielen/

 

Niezwykle ciekawą lampą jest wisząca Aluvia Mini forest- Vita Copenhagen w kolorze ciemnej zieleni. To lampa wisząca inspirowana naturą. Ciemnozielony klosz swoim kształtem przypomina szyszkę. Ta nietuzinkowa lampa jest także dostępna w kolorze bordowym i granatowym.


 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *