Roksana Oraniec jedzie na festiwal do Cannes. Znów będzie walczyć o tytuł najpiękniejszej

Pochodząca z Ćmielowa, Roksana Oraniec jedzie do Cannes, by reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Cannes Film Festival International 2018.
Impreza jest jedną z towarzyszących, trwającemu właśnie, 71. Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu.
-Do tak prestiżowego konkursu udało mi dostać przez casting, który wygrałam – mówi Roksana. Był on organizowany w Warszawie, a o możliwość reprezentowania Polski walczyło trzydzieści pięknych kandydatek z całego kraju.

Kluczową częścią konkursu jest międzynarodowa platforma dla najsławniejszych modelek, aktorek i artystów z całego świata podczas Film & Fashion Festival 2018.
Roksana ma już doświadczenie w udźwignięciu ciężaru bycia reprezentantka Polski w konkursie piękna, po tym, jak przed rokiem została I wicemiss Super Talent of the World 2017 w Korei Południowej.
Gala finałowa Miss Cannes Film Festival 2018, w której Roksana powalczy o tytuł najpiękniejszej, odbędzie się w najbliższą sobotę 19 maja br.


-Zawsze dużo słyszałam o festiwalu filmowym w Cannes – marzyłam, żeby tam kiedyś być – przyznaje. -Jest to dla mnie wspaniałym, magicznym przeżyciem przebywać wśród gwiazd światowego kina, a w szczególności reprezentować Polskę w międzynarodowych wyborach. Roksana Oraniec uwielbia oglądać filmy i kocha polskie kino.
-Po cichu mam nadzieję, że w tym roku Złotą Palmę zdobędzie nasz reprezentant, czyli ?Zimna Wojna? w reżyserii Pawła Pawlikowskiego- twierdzi Roksana.
Kariera Roksany Oraniec zaczęła się od uczestnictwa w konkursie Miss Ziemi Świętokrzyskiej, gdzie została zauważona, a już tydzień po jego zakończeniu pojechała do Niemiec na międzynarodowy ?Miss Princess of the World?. Później z Fundacją Models Club uczestniczyła w konkursie ?Supertalent of the Word?, gdzie zdobyła tytuł I wicemiss.

 

fot. Sebastian Wnęk http://wnekofoty.pl?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *