W oczekiwaniu na nowych najemców

Galeria Ostrowiec dzięki doradcy w obszarze nieruchomości, jakim jest firma ?Knight Frank?, może pochwalić się zawartymi umowami, m.in. z markami ?W.Kruk?, ?Tatuum? oraz ?Mango?, które uruchomią jeszcze w tym roku w naszym mieście swe salony.
Na tym nie koniec nowości, bowiem niebawem poznamy nazwy kolejnych najemców, w tym również w gastronomii.
-Ostatnie otwarcia nowych salonów znanych i lubianych marek oraz podpisane umowy z kolejnymi nowymi najemcami potwierdzają znaczenie Galerii Ostrowiec oraz jej ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Pozytywny odbiór galerii wśród mieszkańców Ostrowca i okolic, a co za tym idzie – zadowolenie obecnych w centrum najemców owocuje zaufaniem ze strony kolejnych marek zainteresowanych naszym projektem ? mówi Jeremi Słomiński, Dyrektor ds. Asset Management, First Property Poland, który jest właścicielem Galerii Ostrowiec.
– Prowadzimy kolejne zaawansowane negocjacje i liczymy, że zakończą się one pojawieniem się następnych najemców w Galerii, w tym także z segmentu gastronomicznego ? mówi Kinga Zabłocka, Leasing Manager, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych, Knight Frank.
W tym ostatnim przypadku już pojawiły się spekulacje, która z sieciowych restauracji mogłaby ulokować się w Galerii Ostrowiec mając na uwadze, że przez wielu typowana marka KFC pojawi się najprawdopodobniej w jej sąsiedztwie.
Przypomnijmy, że z końcem minionego roku zakończył się proces rozbudowy Galerii Ostrowiec, dzięki czemu jej powierzchnia najmu powiększyła się o 5 tys. m kw. do blisko 20 tys. m kw. W rozbudowanej części swoje salony otworzyły już Reserved, CCC, Martes Sport, Pepco oraz Jysk, a w odmienionych wnętrzach starszej części Galerii Ostrowiec pojawiły się nowe salony House, Cropp, Reserved Kids oraz Sinsay.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “W oczekiwaniu na nowych najemców

 • 7 czerwca 2018 at 10:55
  Permalink

  ZARA i H&M by się przydała wreszcie!!!

  Reply
 • 8 czerwca 2018 at 22:49
  Permalink

  ZARA-cena nie adekwatna do jakośći 🙁

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *