Letnie przesilenie. Baw się z nami w jeszcze lepszej Galerii Ostrowiec!

W sobotę 23 czerwca w godz. 12-22 Galeria Ostrowiec organizuje wydarzenie pod hasłem „Letnie przesilenie. Baw się z nami w jeszcze lepszej Galerii Ostrowiec!”.
Galeria Ostrowiec przygotowała na ten dzień wiele atrakcji m.in. pokazy barmańskie, fontanna czekoladowa, wewnętrzne i zewnętrzne atrakcje dla dzieci,  niespodzianki, fotobudka, czy pokazy fitness.

12794999_568883889935236_1275747145721877679_o
Dziesiątki milionów wyświetleń w serwisie YouTube i kilka hitów, które zna cała Polska – w ten sposób można scharakteryzować zespół „Piękni i Młodzi”, który będzie gwiazdą imprezy organizowanej przez Galerię Ostrowiec

W trakcie eventu odbędą się również pokazy kolekcji Najemców Galerii Ostrowiec, zarówno mody damskiej, męskiej, jak i po raz pierwszy mody dla dzieci. Pokazy poprowadzi Patricia Kazadi.
12 czerwca w godz. 16:00-19:00 zostanie zorganizowany casting dla dzieci podczas którego jury wyłoni sześcioro dzieci, które wezmą udział w pokazie mody i zaprezentują kolekcję mody dziecięcej podczas wydarzenia 23 czerwca 2018. Dzieci wybierane będą w dwóch grupach wiekowych: 5 – 7 lat oraz 7 – 9 lat. W każdej grupie wiekowej docelowo wybrane zostanie troje dzieci oraz 3 dzieci na listę rezerwową. Nagrodą będzie udział w pokazie letniej kolekcji Najemców Galerii Ostrowiec, w towarzystwie prawdziwych modeli. Podczas castingu na dzieci będą czekały słodycze jako forma poczęstunku. Zapraszamy do udziału w castingu.
Na terenie zewnętrznym zostanie ustawiona scena na której wystąpią znani artyści. Rozpoczniemy koncertem zespołu Piękni i Młodzi, następnie Patricia Kazadi z zespołem, LAXA. Dzień zakończymy koncertem NANA znanego m.in. z takich utworów jak „Lonely”, czy „Remeber The Time”, pokazem fajerwerków oraz widowiskowym pokazem laserów. Serdecznie zapraszamy.

Nana-500-01
Czarnoskóry raper niemiecki NANA, który zasłynął w latach dziewięćdziesiątych z m.in. takich hitów, jak „Lonely”, „Remember the Time” czy „He’s Comin’” pojawi się w Ostrowcu Świętokrzyskim
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *