Skrzynka e-mailowa prezesa bliska zapchania. Kto trenerem KSZO? Majak, Wójcik?

Podczas sobotniego meczu z Motorem na trybunach stadionu KSZO widziani byli tacy trenerzy, jak Sławomir Majak i Rafał Wójcik. Wielu kibiców zamiast obserwować wydarzenia na murawie skupiło uwagę na tym, który z nich zostanie nowym szkoleniowcem piłkarzy ostrowieckich. Czy były reprezentacyjny pomocnik, czy były piłkarz KSZO?

W klubie tymczasem dowiedzieliśmy się, w formie dobrego żartu, że ?do wzięcia jest też? Franciszek Smuda?. Co na to wszystko prezes, Maciej Kozicki? A no to, że na jego skrzynkę e-mailową nadeszło wiele ofert i CV potencjalnych trenerów pomarańczowo – czarnych.

-Zanim wybierzemy nowego trenera, musimy tak naprawdę wiedzieć, na czym stoimy ? mówi sternik KP KSZO 1929. -Mam tu na myśli budżet klubu na nowy sezon. Na pewno to pod jego wysokość dobierany będzie nowy szkoleniowiec i obrane zostaną cele zespołu w nowym sezonie. Mamy bardzo ważne spotkanie z naszym największym sponsorem, czyli Gminą Ostrowiec. Umówiliśmy się na obrady zarządu klubu. Po tych rozmowach będziemy mogli już decydować o tym, kogo wybrać szkoleniowcem naszej piłkarskiej drużyny.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Skrzynka e-mailowa prezesa bliska zapchania. Kto trenerem KSZO? Majak, Wójcik?

  • 21 czerwca 2018 at 19:50
    Permalink

    Nowy trener Górnika Łęczna. Został nim Rafał Wójcik
    więc już jednego mniej

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *