Egor Pimahin oficjalnie w KSZO

Dziś, Egor Pimahin oficjalnie podpisał przedłożony przez prezesa Mirosława Buszkiewicza roczny kontrakt z siatkarskim KSZO S.A.
Białoruski szkoleniowiec ma w swoim dorobku trenerskim wywalczenie 7 miejsca z juniorkami Białorusi na w mistrzostwach świata w 2003 roku oraz 4 miejsce w mistrzostwach Europy, zdobyte przed dwoma laty. Pracował także w Kazachstanie. Oprócz pracy z pierwszym zespołem w charakterze asystenta Macieja Bartodziejskiego będzie się w naszym klubie opiekował również młodymi i perspektywicznymi Białorusinkami, które od września rozpoczną naukę w ostrowieckiej Szkole Mistrzostwa Sportowego i które zasilą nasz klub. Jedna z nich to atakująca Anastazja Bazyk (185 cm), uznana za wielki talent, który miał być włączony do kadry mistrza Białorusi, Minchanki Mińsk. Druga, to środkowa Daria Khokicz (183 cm).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *