Pomóż piłce – wpłać darowiznę na klub

Szanowni Kibice Klubu Piłkarskiego KSZO 1929!
W nowy sezon piłkarski 2018/19 wchodzimy z kibicowskimi nadziejami, ale także wielką troską o stan finansów klubowych.
Wiemy, że obecnie zaplanowany budżet jest niewystarczający do realizacji naszych wspólnych marzeń, czyli gry o najwyższe cele w III lidze. Jest niewystarczający nawet do spokojnej walki o utrzymanie, pomimo zwiększenia środków przekazywanych przez Gminę Ostrowiec w ramach promocji miasta poprzez sport, co ogromnie zarówno my kibice, jak i zarząd Klubu doceniamy i za co dziękujemy.
Przez trzy ostatnie sezony pokazaliśmy, że pomimo kiepskich finansów jesteśmy w stanie włączyć się do walki o ten upragniony przez nas wszystkich awans na centralny poziom rozgrywek piłkarskich. Cały sztab i drużyna pokazali, że determinacja, ciężka praca i ambicja to atuty, których w naszych pomarańczowo- czarnych szeregach nigdy nie zabraknie. Pokazaliśmy również, że nie interesuje nas minimalizm, gra tylko o przetrwanie, bo zawsze będziemy pamiętać najlepsze czasy piłkarskiego
KSZO, którego tradycje z dumą kontynuujemy!
Dlatego obecnie prosimy wszystkich, którym dobro ostrowieckiej piłki nożnej leży na sercu ? pomóżcie! Prosimy o wpłaty na konto klubowe: PKO BP S.A. 04 1020 2674 0000 2102 0135 0040 z tytułem: darowizna na cele statutowe.
Pokażmy jak wielu nas jest w tym mieście, czy na obczyźnie i jak bardzo chcemy wyrwać się z tego marazmu, w jakim obecnie tkwimy, bo wszyscy na to zwyczajnie zasługujemy. Pokażmy, że chcemy powrotu wielkiego piłkarskiego KSZO, a także tej wspaniałej atmosfery przy Świętokrzyskiej 11, z której słynęliśmy w Polsce, a której namiastkę mieliśmy nie tak dawno podczas meczów z Arką Gdynia czy Motorem Lublin.
My mamy marzenia, a Klub chce je realizować ? potrzebne nam środki finansowe. Będziemy Wam wdzięczni za każdą najmniejsza nawet wpłatę, a na zakończenie akcja zostanie podsumowana i skrupulatnie rozliczona.
Serdecznie dziękujemy!

Stowarzyszenie Kibiców KSZO

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *