Zaskocz swojego tatę, czyli idealny prezent z okazji jego urodzin

Wybranie prezentu z okazji urodzin taty dla wielu z nas nie jest łatwym zadaniem. Często ojcowie mówią, że niczego nie potrzebują, bo wszystko już mają, jednak każdy na pewno chciałby podarować jakiś symboliczny upominek. Jak znaleźć prezent od serca, który nigdy nie wyląduje na dnie szafy zapomniany? Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji, bo każdy tato zasługuje na coś wyjątkowego. I niezależnie od tego czy będzie to książka z ulubionej serii, kubek z naszym zdjęciem czy nieśmiertelnik z grawerem – wszystkie z tych prezentów zawsze będą mu o nas przypominać i wywoływać uśmiech na twarzy. I właśnie o to chodzi!

Wyjątkowy prezent nie tylko dla mola książkowego

Jeśli Twój ojciec uwielbia czytać to zestaw wydawniczych nowości nie będzie dla niego żadnym zaskoczeniem. Jeżeli znasz jego gust możesz mu podarować książki, które z pewnością mu się spodobają, jeśli jednak nie jesteś ich pewien to świetnym pomysłem będzie bon podarunkowy do ulubionej księgarni, w końcu każdy mol książkowy uwielbia buszować pomiędzy półkami. Świetnym pomysłem jest także kupienie jego ulubionej książki w wyjątkowym, specjalnym wydaniu, oryginalnym języku czy z podpisem autora. Księgarnie często wydają powieści w pięknych, stylowych oprawach, więc warto sprawdzić czy akurat dana książka jest sprzedawana w takiej formie. Jednak dobra powieść to prezent nie tylko dla miłośnika czytania. Rynek wydawniczy jest teraz po brzegi wypełniony specjalistycznymi pozycjami, które mogą pomóc Twojemu tacie rozwinąć swoje hobby czy choćby pozwolą mu zagłębić się w temat który go interesuje.

Niepowtarzalny prezent, który można nosić zawsze przy sercu

Biżuteria na dobre wkradła się do męskich stylizacji, jednak kolejna propozycja nie musi być noszona wcale jako naszyjnik. Nieśmiertelnik z grawerem, bo o nim mowa to świetna okazja, żeby dać tacie prezent który będzie zawsze miał przy sobie. Może go sobie wpiąć do kluczy lub włożyć do portfela. Tradycyjnie też zawiesić na szyi, jeśli polubi taką formę. A jesteśmy pewni, że tak się stanie i nieśmiertelnik nie zostanie rzucony w kąt, bo będzie  na nim widniał wyjątkowy grawerunek. A może to być na przykład fajny tekst, jakiś ulubiony cytat, data lub choćby symbol, który dla niego wiele znaczy. Tak niepowtarzalny prezent z pewnością zostanie z nim na długo.

Najlepszy kubek do porannej kawy

Każdy powinien mieć swój ulubiony kubek. Dla tych, co z filiżanką kawy nigdy się nie rozstają warto wybrać duże, półlitrowe kubki, aby nie musieli często wracać po więcej. Może być on z fajnym napisem lub wzorem, ale jest także możliwość zamówienia go z własnym tekstem czy nawet zdjęciem! Taki podarunek sprawi, że gdy tato każdego poranka będzie sięgał po swój prezent to natychmiast o Was pomyśli i przywoła tym samym dobry humor. Warto sprawiać bliskim spersonalizowane prezenty właśnie jak samodzielnie zaprojektowany kubek czy choćby wspomniany wcześniej nieśmiertelnik z grawerem – to powoduje zmniejszenie dystansu i pokazuje, że ta relacja jest dla nas ważna, a prezent nie jest wybierany na ostatnią chwilę.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *