Agnieszka Wołoszyn: -?Musimy stworzyć dobrą atmosferę??

Agnieszka Wołoszyn – doświadczona, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej, która ostatnio występowała w I lidze w barwach Energetyka Poznań, a wcześniej w łódzkich klubach: Budowlanych i ŁKS, będzie łączyła w KSZO grę na parkiecie z funkcją trenera – asystenta.
-Obecnie pracujemy nad wszystkimi elementami, głównie nad wytrzymałością, a w kolejnej fazie nad techniką i taktyką ? mówi nam A.Wołoszyn. ?Mamy w składzie sporo zawodniczek z zagranicy i musimy się też dobrze poznać, stworzyć dobrą atmosferę, która pomoże nam osiągać spodziewane wyniki. Mamy szanse pokazania swych twardych i walecznych charakterów. Kibice mogą być pewni, że nie odpuścimy żadnemu rywalowi, nawet Chemikowi i Developresowi. Na razie nie mamy na treningach dwóch szóstek, dlatego treningi są tak konstruowane, żebyśmy tego nie odczuwały. Mam jednak nadzieję, że dziewczyny, które do nas dołączą, będą na podobnym poziomie przygotowania fizycznego i szybko znajdziemy porozumienie pod siatką. To, że wiele naszych zawodniczek nie grało w Lidze Siatkówki Kobiet, o niczym nie świadczy. Występowały przecież w swoich reprezentacjach, ważnych ligach. Na pewno nie wyjdą na boisko i nie przestraszą się rywalek.
Agnieszka Wołoszyn o KSZO słyszała i czytała wiele. Jak mówi, dopiero gdy przekonała się na własnej skórze, wystawiła jakieś opinie.
-Jestem w Ostrowcu od tygodnia. To małe miasto, ale bardzo mi się w nim podoba ? mówi nasza atakująca pani trener. ?Mam nadzieję, że będę to samo mówiła po ostatnim meczu sezonu.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Agnieszka Wołoszyn: -?Musimy stworzyć dobrą atmosferę??

  • 4 września 2018 at 19:54
    Permalink

    Czarno to widzę znów nie ma składu brakuje zawodniczek . W roku ubiegłym były braki ale była jakość grały tu zawodniczki które coś znaczyły w Polskiej siatkówce np.panie Miros ,Skrzypkowska,Rabka itp.Obecne zawodniczki są właściwie anonimowe mało kto je zna a opieranie zespołu z całym szacunkiem na pani Wołoszyn zawodniczce z siatkówki plażowej która lata świetności ma już za sobą niczego dobrego nie wróży.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *