Mleczna Gala dla najmłodszych ostrowczan (zdjęcia)

We wnętrzach Centrum Kształcenia Ustawicznego w minioną sobotę już po raz czwarty zorganizowana została ?Mleczna Gala?- wydarzenie skierowane do najmłodszych ostrowczan i ich rodzin.

Urząd Miasta zaproszenia skierował do wszystkich maluchów, którzy przyszli na świat od stycznia do kwietnia tego roku i zostali zameldowani w Ostrowcu Świętokrzyskim. Chęć na uczestnictwo w wydarzeniu ponad 60 rodzin.

 

– To Państwo, jako rodzice będziecie mieli największy wpływ na rozwój swoich pociech, jednak ze swej strony, jako samorząd postaramy się to zadanie ułatwić- mówił do zebranych prezydent Jarosław Górczyński.  Dobre przedszkola, szkoły, bezpieczne ulice, miejsca do realizacji swoich talentów i miejsca do wypoczynku. Z tą myślą powstały otwarte baseny na Rawszczyźnie, czy realizowany jest Ostrowiecki Browar Kultury.

Organizatorzy na galę zaprosili ekspertów, którzy dzielili się swymi doświadczeniami. Było to małżeństwo Aleksandra Charezińska (pedagog, terapeuta, specjalistka diagnozy i terapii pedagogicznej) oraz Marcin Czerwiński (twórca poradników o wychowaniu dzieci).

Kulminacyjnym punktem imprezy było wręczenie wyprawek p.n. ?Bociania sprawka- prezydencka wyprawka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *