Najlepszy dyżurny policji

Za nami wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji w Kielcach.

Po podliczeniu wszystkich punktów zostali wyłonieni zwycięscy. Najlepszym dyżurnym województwa świętokrzyskiego okazał się podkom. Tomasz Zwolski z KPP w Busku ? Zdroju, który zdobył 104 na 110 możliwych punktów. Na drugim miejscu podium stanął asp. szt. Marcin Opałacz z KPP w Staszowie (100 punktów), natomiast na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Mariusz Walczyk z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim (97 punktów).

Gratulacje zwycięzcom przekazał Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. Dariusz Augustyniak oraz Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ŚUW w Kielcach Michał Warszawski. Dodatkowo szef świętokrzyskich policjantów wręczył wszystkim uczestnikom turnieju pamiątkowe puchary.

Teraz najlepszy dyżurny województwa świętokrzyskiego będzie reprezentował nasz garnizon w tożsamych zawodach na szczeblu ogólnopolskim, które odbędą się w listopadzie w Szkole Policji w Katowicach.