?Puzzlomania” na urodziny Galerii Ostrowiec

W nadchodzącą sobotę 13 października Galeria Ostrowiec będzie obchodzić swoje trzynaste już urodziny.
Na ten dzień na wszystkich odwiedzających ostrowieckie centrum handlowe czekać będą liczne atrakcje m.in. występy artystów z programu Mam Talent, widowiska multimedialne, pokazy tańca z udziałem publiczności, zaś na najmłodszych przygotowana będzie strefa gier, zabaw i animacji oraz pyszny tort.
Na ten dzień zaplanowano też finał konkursu ?Puzzlomania?, który trwa od minionego piątku. Aby wziąć w nim udział, trzeba zrobić zakupy za 100 zł, zachować dowód zakupu i grać o nagrody m.in. voucher o wartości 5 000 zł do biura podróży, bon do sklepu jubilerskiego o wartości 1 500 zł, telewizor i wiele innych. Regulamin i szczegóły w Punkcie Obsługi Konkursu oraz na www.galeriaostrowiec.pl
Na jubileusz Galerii Ostrowiec do naszego miasta przyjeżdżają Jakub Mozgawa oraz Łukasz Chwieduk, finaliści popularnego programu stacji TVN ?Mam Talent?. Pierwszy z nich publiczności zaprezentuje tricki z yoyo, zaś drugi żonglerkę piłką. Będzie to wyjątkowy pokaz, gdyż Łukasz Chwieduk jest dwukrotnym Mistrzem Europy, Mistrzem Polski i uwaga ? Wicemistrzem Świata.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *