Z gimnastyki na tańce

W październiku i listopadzie nieodpłatne zajęcia w ramach akcji ?Aktywny Senior 2018? w Hali Sportowo ? Widowiskowej MOSiR zmieniają charakter.
Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia taneczne z instruktorem.
Już 3 listopada ub. roku odbyły się pierwsze zajęcia taneczne w ramach cyklu ?Aktywny Senior 2018?. Zajęcia te na początku roku cieszyły się ogromną popularnością i przyciągały na halę liczne grono seniorów, dlatego na ich prośbę znów weszły do harmonogramu zajęć. Prowadzi je znany w środowisku tanecznym, instruktor posiadający wieloletnie doświadczenie, Grzegorz Podsiadły.
Pierwsze zajęcia wywołały zadowolenie i uśmiechy na twarzach. Było wesoło, energetyzująco. Grzegorz Podsiadły przypomniał podstawowe kroki tańców, które seniorzy znali już z poprzednich zajęć, ale zapowiedział też nowości podczas kolejnych spotkań. Mają to być układy taneczne solo. Zapowiada się bardzo ciekawa, taneczna jesień. Przypominamy, że zajęcia taneczne odbywać się będą w każdą środę października i listopada w hali przy ul. Świętokrzyskiej 11, zawsze w godzinach 16-18. Wyjątkowo nie odbędą się tylko 24 października. W tym dniu w ostrowieckiej hali zaplanowane jest wydarzenie sportowe dużej rangi, a mianowicie mecz piłki ręcznej Polska – Kosowo, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.
Na zajęcia taneczne należy zabierać wygodny strój i obuwie na miękkiej podeszwie. Dzięki uprzejmości MPK, autobus linii numer 1 odjeżdża spod hali o godz.18.15, a więc tuż po zakończeniu zajęć. Autobus nie jest bezpłatny, ale dostosowana została godzina jego odjazdu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *