Erotyczny ?Złoty Glob? dla firmy z Ostrowca Świętokrzyskiego (zdjęcia)

Marka bielizny branży erotycznej ?Me Seduce?, która powstaje w Ostrowcu Świętokrzyskim, otrzymała przed kilkoma dniami prestiżowe wyróżnienie amerykańskiego portalu branżowego XBIZ w kategorii Najlepsza Marka Bielizny Roku 2018.
– W tym roku, po raz pierwszy, obok amerykańskiej, odbyła się europejska edycja rozdania nagród i od razu zostaliśmy zauważeni i wyróżnieni, jako jedyna polska firma- mówi nam szefowa firmy ?Pemaw Group? Edyta Szczekocka. I to pomimo tego, że obok nas nominowanych było wiele marek o bardzo długim stażu i o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku. To tylko dowodzi, że nie mamy się czego wstydzić, a nasz brak kompleksów wychodzi nam tylko na zdrowie.
XBIZ Award to nagroda filmowa przyznawana corocznie twórcom filmów erotycznych przez amerykański serwis informacyjny XBIZ. Nagroda przyznawana jest w ponad 150 kategoriach, a niektóre z nich mają odpowiednik w standardowych nagrodach filmowych. XBIZ Award jest określana erotycznym ?Złotym Globem?. Na początku października odbywały się największe branżowe targi w Europie ? ?EroFame?, w Hanowerze. ?Pemaw Group? ma na nich swe stanowisko już od czterech lat.


– W tym roku jak zwykle mieliśmy całkiem sporo ludzi na stanowisku zainteresowanych naszymi produktami – przyznaje Edyta Szczekocka. Widać, że nowa kolekcja bardzo się podoba. Odwiedziła nas również przedstawicielka portalu XBIZ, żeby oficjalnie przekazać nam statuetkę.
Firma otrzymała także dofinansowanie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu Go to Brand, wspierającego polskie firmy w zaistnieniu na rynkach perspektywicznych ? w tym przypadku chodzi o Amerykę i Rosję.
– Dzięki dofinansowaniu będziemy mieli szansę zaprezentować się na prestiżowych targach bieliźnianych Interfili?re w Paryżu w styczniu przyszłego roku, Curve Las Vegas w lutym, Lingerie Forum Moskwa również w lutym, oraz Curve New York latem. Można więc powiedzieć, że złapaliśmy prawdziwy wiatr w żagle i wypływamy na coraz szersze wody – przyznają przedstawiciele firmy.


Firmę ?Pemaw Group? założyła przed pięcioma laty ostrowczanka Edyta Szczekocka. Początkowo działała tylko na Śląsku, ale przed rokiem postanowiła wraz ze swym mężem Arkadiuszem przenieść część produkcji do Inkubatora Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. To tutaj teraz powstaje erotyczna bielizna takich marek, jak nagrodzona ?Me Seduce?, czy ?Lume di Luna?.

 

fot. Me-Seduce

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *