Maciej Nowak najlepszy w Łukowie. Nasi tenisiści w czołówce rankingu PZT

Trwa znakomita passa Macieja Nowaka. W miniony weekend zawodnik ostrowieckiego Winnera wygrał turniej 2 rangi PZT w Łukowie.
Najlepszy ostrowiecki tenisista startował w kategorii +45. W fazie grupowej Maciej Nowak pokonał Jarosława Smorczewskiego (Siedlce) 6-3, 6-2 i Jarosława Dobosza (Lublin) 6-2, 6-3.Te wygrane dały mistrzowi Ostrowieckiej Ligi Tenisa awans do decydującej fazy zawodów. Tam nasz zawodnik najpierw uległ Piotrowi Hordyjewskiemu (Puławy) 0-6, 6-3 9-11, a w drugim meczu pokonał Andrzeja Moczka (Skarżysko) 6-1, 6-3. Dzięki lepszemu bilansowi setów Nowak zwyciężył w całym turnieju.
Warto dodać, że tenisiści O.S.T. Winner znajdują się w czołówce rankingu Polskiego Związku Tenisowego kategorii +45. Maciej Nowak jest siódmy, a Zbigniew Dąbrowski dziewiąty.