Szczypiorniści KSZO przegrali wyjazdową potyczkę z liderem

I liga piłki ręcznej. Grupa C. *AZS AWF Biała Podlaska – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 31:25 (16:13).

AZS AWF: Adamiuk – Kozłowski, Maksymczuk 1, Łazarczyk 1, Urbaniak, Ziółkowski 5, Nowicki 1, Niedzielenko 2, Valyntsau 2, Stefaniec 2, Małecki 3, Kruchkou 5, Belkisz 2, Banaś 7. Trener: Wojciech Horegland.
Kary: 8 min. Karne: 1/2.

KSZO: Piatkowski, Baran, Kijewski – Grabowski 4, Bysiak 1, Falasa 7, Jeżyna 2, Kogutowicz 3, Telka 2, Włoskiewicz 2, Zielonko 1, Chmielewski 1, Jagiełło, Hubka 2 oraz Cukierski i Granat. Trener: Tomasz Radowiecki.
Kary: 12 min. Karne: 3/3.
Sędziowali: Grzegorz Młyński (Zwoleń) i Rafał Puszkarski (Legionowo). Widzów: 600.

Praktycznie do 26 min. KSZO w Białej Podlaskiej walczył z liderem, jak równy z równym. W końcówce I połowy świetnie zaczął bronić bramkarz akademików, co pozwoliło gospodarzom schodzić na przerwę z trzybramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron, przewagę miał AZS AWF, ale w 46 min. ostrowczanie zmniejszyli jego prowadzenie tylko do stanu 21:20. Końcówka należała już jednak wyłącznie do lidera, który utrzymał prowadzenie i w meczu i w tabeli. KSZO zaś spadł na 10 miejsce w tabeli.

One thought on “Szczypiorniści KSZO przegrali wyjazdową potyczkę z liderem

• 22/10/2018 at 11:02

Oglądając ten fragment meczu śmiało można powiedzieć, że Pan trener się pogubił. Nie ma żadnej taktyki, Falasa bierze piłkę i rzuca z każdej pozycji, Bysiak i Chmielewski nie mają pojęcia o obronie. Chyba na 90-lecie geniusz trenerski spuści zespół do 2 ligii. Nie wygląda to dobrze.