Jak wybrać piżamę dla chłopca?

Współczesny asortyment piżam dla chłopców jest tak ogromny, iż ciężko zdecydować się na jedną z nich. Równocześnie są to ubranka tak radosne, kolorowe i zabawne, że Twój maluch może nawet nie chcieć iść spać, ale zainspirowany bajkowym nadrukiem znów poczuje chęć do zabawy – mimo zmęczenia. Co więcej, dzisiejsi producenci piżam dbają o to aby były one wykonane z super miękkich i przytulnych tkanin, aby pomóc dziecku zasnąć. Jeśli więc piżama chłopięca to coś czego szukasz – nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem tej idealnej, ale warto już teraz zapoznać się z mnóstwem kolorowych wzorów, które rozpalają dziecięcą wyobraźnię, gdy powoli zmierza do krainy snów!

Piżama chłopięca – jakie wzory są dzisiaj modne?

Można dzisiaj znaleźć w sklepach dużo więcej obok klasycznych ulubieńców, takich jak:

  • ciężarówki
  • dinozaury
  • piłka nożna

Zwróć uwagę na piżamki w kolekcji dla chłopców z innymi motywami: batmana, motorami, potworkami czy postaciami Disney.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając piżamę?

Wybierz długie rękawy i nogawki, aby piżama chłopięca zapewniała dziecku przytulność, gdy temperatura spadnie, ale wybierz krótką piżamę na cieplejsze noce, jeśli takiej właśnie szukasz. Ciekawym rozwiązaniem są także zestawy piżam, idealne do oszczędzania czasu (i pieniędzy), a ponieważ zwykle projekty obecne w zestawach mają podobne kolory i motywy, można je łatwo mieszać i dopasowywać.
Piżama chłopięca to nie wszystko
Daj dziecku jeszcze więcej przytulności – możesz to zrobić dzięki szlafrokowi. Zwróć uwagę jednaki by był wykonany z materiału ręcznikowego, bo takie nadają się idealnie do założenia po kąpieli. Miękki i puszysty szlafrok może być również nałożony na piżamę gdy przyjdzie czas na leniwe, weekendowe śniadania. Kompletny wygląd dopełnij dzięki uroczej parze kapci, aby i stopom synka było miło. Co więcej, dzięki miejscom takim jak Manwoman.co nie musisz szukać tych wszystkich elementów oddzielnie, ale możesz zrobić zakupy za jednym zamachem, uszczęśliwiając (w dobrej cenie) swojego małego urwisa.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *