Renata i Darek coś kręcą…

Renata i Darek, tworzący duet „RanDevu”, w minionym tygodniu przygotowywali teledysk do swego najnowszego nagrania.
Po „Czarodziejskich drinkach”, „Dziewczynie idealnej”, które nieźle zamieszały na scenie disco polo i dały główną nagrodę podczas konkursu „7 Pomidzi Hit Festiwal” w Szydłowcu, przyszła kolej na „Wielkiego merola”. Renatę i Darka spotkaliśmy na planie clipu w „Pałacu Tarnowskich”, którego wnętrze i otoczenie odegra bardzo ważną rolę.
Część zdjęć powstała bowiem w jednym ze stylowych pokoi, ale dzięki sprzyjającej aurze, także na dziedzińcu obiektu i w ogrodzie pełnym jesiennych barw.


– Utwór opowiada o chłopaku, który wsiada w Mercedesa i jedzie na randkę – opowiadają. Obok „Pałacu Tarnowskich” pokażemy w clipie nasz Gutwin, a także ruiny zamku w Iłży. Będzie też czwarta lokalizacja, której nie zdradzimy. Zachęcamy po tym, jak clip będzie gotowy, aby przyjrzeć się mu dokładnie i odpowiedzieć, gdzie jeszcze był on kręcony.
Członkowie „RanDevu” żartują, że wszędzie tam gdzie się pojawiają, zabierają ze sobą wspaniałą pogodę, stąd nie inaczej było podczas kręcenia ujęć do nowego clipu.
– W Ostrowcu Świętokrzyskim jestem jak u siebie, bo tutaj trochę teledysków już nakręciłem – mówi reżyser Nikodem Rakoczy z „Rakoczy Film”. Cały clip przygotowujemy z przymrużeniem oka, bo i sama piosenka jest humorystyczna. Po zgraniu wszystkich ujęć, zabieramy się za montaż, a później już tylko od zespołu będzie zależeć, kiedy udostępni wideo swoim fanom. Po tym, co podejrzeliśmy na planie, zapowiada się świetna produkcja. Już nie możemy się doczekać.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *