Jak oszczędzać na zakupach?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że oszczędzanie zaczyna się w kieszeni. Często w oszczędzaniu pomagają nam gazetki promocyjne, które dostajemy ze sklepów. To tam przeczytamy o wszystkich promocjach różnego rodzaju produktów. Dowiemy się, w którym sklepie najtaniej kupimy masło, mleko czy kawę.

Jednak gazetki z czasem stają się w naszym domu niepotrzebną makulaturą, którą już nie musimy zbierać. Nasze ulubione oferty można teraz znaleźć w jednej aplikacji Blix.

Blix.pl to darmowa aplikacja, która zapewni wszystkim dostęp do gazetek i promocji z najważniejszych sklepów. Bądźmy zawsze na bieżąco i oszczędzajmy z Blixem.

Blix to jedna z popularniejszych wśród polskich użytkowników aplikacji zbierających gazetki promocyjne wielu sklepów w jednym miejscu. Od teraz wszystkie informacje o ciekawych promocjach znajdziesz w swoim telefonie. Nie musimy już zbierać i przeglądać gazetek poszczególnych sklepów i sieci handlowych.

W aplikacji Blix znajdziemy wszystkie informacje o promocjach w jednym miejscu – znajdziesz tu oferty promocyjne takich sklepów, jak: Biedronka, Lidl, Rossmann, McDonald’s, Reserved,Tesco, Real, Media Expert, Pepco, Cropp, House, KFC oraz wiele innych. Jeśli nie interesuje nas przeglądanie wszystkich ofert, możemy skorzystać z opcji wyszukiwania poszczególnych produktów. W tym celu należy użyć wbudowanej wyszukiwarki i wpisać nazwę rzeczy, której szukamy, a aplikacja przeszuka zasoby wielu sklepów, proponując wybrane oferty.

Aplikacja Blix nie tylko sprawia, że nie musimy wchodzić na strony internetowe kolejnych sklepów Znajdujesz wszystkie informacje w jednym miejscu, ale także zapewnia dostęp do informacji w trybie online. Nie musimy więc pobierać na swoje urządzenie rozbudowanych plików PDF – to duża wygoda. Co ważne, jeśli nie chcemy, aby atrakcyjne oferty umknęły naszej uwadze lub nie mamy czasu na regularne przeglądanie ofert, możemy zamówić dedykowane powiadomienia o nowościach. Jeśli wybierzemy sklepy, których oferta jest dla nas najbardziej interesująca, program wyśle nam powiadomienie za każdym razem, gdy nowa gazetka trafi w ręce klientów. Możemy też całkowicie wyłączyć powiadomienia. Wymagania systemowe- system operacyjny: Android 2.3 lub nowszy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *