Radni zebrali się po raz ostatni w tym składzie

W miniony piątek po raz ostatni w tej kadencji zebrała się Rada Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Całość rozpoczęła się od pamiątkowego zdjęcia a zakończyła na podziękowaniach dla osób, które nie zasiądą już w tym gremium w następnej kadencji. Nie obyło się jednak bez podjęcia 13 uchwał, a także wzruszających chwil.

Podziękowanie za pracę dla lokalnej społeczności

Piątkowa sesja zakończyła się podziękowaniami za pracę na rzecz lokalnej społeczności tym radnym, których nie zobaczymy w nowo wybranej Radzie Miasta, a są to: Paweł Celebański, Kamil Długosz, Irena Kowalczyk- Kwiecień, Małgorzata Krysa oraz Urszula Uba.

 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Radni zebrali się po raz ostatni w tym składzie

  • 29 października 2018 at 11:12
    Permalink

    Tak to wzruszajace. Popatrzcie po raz ostatni, na ludzi ktorych sobie wybralismy na reprezentantow naszych interesow i nie wybierajcie ich nigdy wiecej. To ludzie ktorzy bez najmniejszej emocji przygladali sie jak topiono poszkodowanych osuwiskiem w blocie. Zadna z tych osob nie probowala nawet pomoc poszkodowanym, lub wstawic sie w obronie ich interesow. O chocby probie zauwazenia prawdziwej przyczyny osuwiska juz nie wspomne. Z grubsza mowiac ludzie o slabej moralnosci. Jak to wytlumaczyc? Poprostu, nie czuli sie kompetentni. Zamiast medali ufundujmy dla nich dzwonki. Nie sa winni osuwiska, ale sa winni biernosci pelniac swoj urzad. Nie chce osadzac tych ludzi, bo nie to jest moim celem. Probuje podswietlic potrzebe dobrych energicznych radnych, bo to jest najwazniejsza instytucja w miescie. Radny powinien przewidywac problemy, a nie naprawiac ich skutki. Moja opinia dotyczy wylacznie osuwiska, o innych sprawach miasta tutaj nie wpominam. Badz co nie badz, to przestroga i przypomnienie najwiekszej moralnej wtopy urzednikow tego miasta. Oczywiscie nie sa to glowni aktorzy tamtego spektalu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *