Nowości w Kinie Etiuda

?Etiuda? na nadchodzący tydzień przygotowała specjalne pokazy horroru ?Suspiria?, powtórkę na życzenie widzów, czyli film ?Serce nie sługa? i dla najmłodszych widzów ?Dziadka do orzechów i cztery królestwa?.
?Dziadek do orzechów i cztery królestwa?
W każde Święta wiele rodzin zachwyca się historią ?Dziadka do orzechów?. W tym roku będziesz mieć okazję obejrzeć zupełnie nową jej wersję i przeżyć fantastyczną przygodę w magicznym świecie. W filmie ?Dziadek do orzechów i cztery królestwa? występuje Mackenzie Foy, która wcieliła się w postać ciekawej i pomysłowej Klary. Jej rodzinę czekają pierwsze Święta bez matki, a Klara niezamierzenie wyrusza w podróż w poszukiwaniu klucza, który może przywrócić harmonię niestabilnemu światu.
Podążając za tajemniczą złotą nicią Klara wkracza do równoległego świata, który jest podzielony na cztery królestwa.
?The Nutcracker and the Four Realms?, reżyseria: Lasse Hallstrom, Joe Johnston, obsada: Keira Knightley, Morgan Freeman, Helen Mirren, familijny/ fantasy, prod.USA, dystrybucja: Disney

?Suspiria?


Amerykańska tancerka Susie Bannon udaje do Berlina, aby rozpocząć naukę w tamtejszej, prestiżowej szkole baletu. Jej przyjazd zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem Patricii, jednej z wychowanek akademii. Susan, czyniąca niesamowite postępy pod okiem ekscentrycznej dyrektor artystycznej szkoły ? Madame Blanc, szybko zaprzyjaźnia się z inną tancerką Sarą. Kiedy w szkole dochodzi do kilku mrożących krew w żyłach incydentów, obie dziewczyny zaczynają nabierać podejrzeń, co do prawdziwej natury akademii. Wkrótce Susie pozna jej największy, mroczny sekret.
Reżyseria: Luca Guadagnino, obsada: Chloe Grace Moretz, Dakota Johnson, Tilda Swinton, horror, prod. Włochy/USA, dystrybucja: Kino Świat

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *