Master Team nie zwalnia tempa

Grupa ?Master Team?, która pojawiła się w charakterze gościa specjalnego na I Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, jaki odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgotowała prawdziwe muzyczne show dla uczestników.
Muzycy formacji przed występem przyznali nam, że nie zwalniają tempa i pracują dalej na 100 procent.
-Właśnie na YouTube trafił nasz najnowszy clip, który powstał tym razem specjalnie dla Akademii Piłkarskiej ?GALACTICOS?- mówi lider grupy Robert ?Drops? Nowak. Wkrótce nastąpi premiera wideoklipu w telewizji Disco Polo Music i Polo TV.


Na tym nie koniec, bo zespół jest świeżo po rejestracji najnowszego clipu, który powstał w Warszawie do nagrania ?Milion gwiazd?, pochodzącego z drugiego wydawnictwa ostrowieckiej, tanecznej formacji.
Równocześnie chłopaki z ?Master Team? gromadzą materiał na płytę numer trzy, a że może być to dość ciekawe wydawnictwo, mogliśmy przekonać się w piątek, kiedy w ?Etiudzie? zabrzmiał premierowy numer grupy ?Fast song?, osadzony w klimacie biesiadnym. Zespół niebawem zarejestruje też ?Dziewczynę z Ostrowca?, która będzie odwołaniem do ich największego hity ?Chłopak z Ostrowca?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *