Master Team nie zwalnia tempa

Grupa „Master Team”, która pojawiła się w charakterze gościa specjalnego na I Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, jaki odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgotowała prawdziwe muzyczne show dla uczestników.
Muzycy formacji przed występem przyznali nam, że nie zwalniają tempa i pracują dalej na 100 procent.
-Właśnie na YouTube trafił nasz najnowszy clip, który powstał tym razem specjalnie dla Akademii Piłkarskiej „GALACTICOS”- mówi lider grupy Robert „Drops” Nowak. Wkrótce nastąpi premiera wideoklipu w telewizji Disco Polo Music i Polo TV.


Na tym nie koniec, bo zespół jest świeżo po rejestracji najnowszego clipu, który powstał w Warszawie do nagrania „Milion gwiazd”, pochodzącego z drugiego wydawnictwa ostrowieckiej, tanecznej formacji.
Równocześnie chłopaki z „Master Team” gromadzą materiał na płytę numer trzy, a że może być to dość ciekawe wydawnictwo, mogliśmy przekonać się w piątek, kiedy w „Etiudzie” zabrzmiał premierowy numer grupy „Fast song”, osadzony w klimacie biesiadnym. Zespół niebawem zarejestruje też „Dziewczynę z Ostrowca”, która będzie odwołaniem do ich największego hity „Chłopak z Ostrowca”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *