Nienasycony włamywacz

Wieczorem 3 listopada 2018 r., w gminie Kunów, doszło do włamania do niezamieszkałego domu. Powiadomiony przez sąsiadkę 62-letni właściciel, po przybyciu na miejsce zastał włączone światło i widoczne ślady świadczące o pobycie w jego domu osoby niepowołanej.
-Policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie zauważyli, za piwnicą na terenie posesji, ukrywającego się przed nimi w zaroślach włamywacza ?mówi Sylwester Kaniewski, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego. Policjanci odnaleźli również rower, który mężczyzna wcześniej skradł z zamkniętego budynku gospodarczego znajdującego się na terenie posesji 62-latka. Mundurowi ustalili, że mężczyzna podczas pobytu na terenie tej posesji usiłował również włamać się do przyczepy kampingowej i samochodu typu kamper.
Ponadto 49-latek jeszcze trzykrotnie włamał się oraz dwukrotnie usiłował popełnić ten czyn w przypadku dwóch innych niezamieszkałych domów na terenie gminy Kunów. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *