Pożyczki za darmo

Życie pisze różne scenariusze. Zdarza się, że z różnych przyczyn czy to zdrowotnych, losowych lub nagłego popsucia się niezbędnego sprzętu potrzebujemy szybkiej gotówki. Wówczas sytuację może uratować specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek online ViaSms.

www.viasms.pl udziela pierwszej pożyczki za darmo w wysokości 1500 złotych wszystkim nowym klientom, którzy złożą w niej swój pierwszy wniosek pożyczkowy. Darmowa pierwsza pożyczka oferowana jest na jasnych i prostych zasadach. Każdy pożyczkobiorca, który spełni minimalne wymagania w zakresie zdolności oraz historii kredytowej, dokona weryfikacji swojej tożsamości otrzyma wsparcie gotówkowe na dowolny cel. Oszczędzi przy tym na wszelkich kosztach wiążących się z udzieloną pożyczką. Aby uniknąć wspomnianych wcześniej opłat wystarczy tylko spłacić środki finansowe w ciągu wymaganych 30 dni. Dzięki temu można w całkowicie bezpieczny sposób przetestować zasady oraz mechanizmy udzielania szybkich pożyczek przez Internet i oddać dokładnie tyle, ile wyniosła kwota pożyczki. Firma pożyczkowa ViaSms oferuje darmowe pożyczki na dowód, pokazuje, że udzielając finansowania w kanale online działa w oparciu o transparentne i uczciwe warunki.

Wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”

Viasms.pl to polski oddział międzynarodowej grupy finansowej VIA SMS Group, która działa od 2009 roku w 7 krajach europejskich. Do Polski zawitała na początku 2011 roku, a rok później otrzymała wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”. Umiejętne wykorzystywanie nowoczesnych osiągnięć technologicznych oraz najwyższej jakości poziom obsługi klienta, zaowocowały osiągnięciem wysokiej oraz stabilnej pozycji wśród polskich firm pożyczkowych. Firma jest członkiem i jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych, który oprócz funkcji samoregulacyjnej branży, stoi na straży stosowania najwyższych standardów biznesowych i etycznych.

Szybka pożyczka bez zbędnych i uciążliwych formalności

Decyzja o przyznaniu chwilówki zostanie podjęta nawet w 15 minut. Pożyczka krótkoterminowa, to dodatkowa gotówka z terminem spłaty do 30 dni. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 4000 zł. Pożyczka online, to doskonały sposób, aby bez zbędnych formalności i oczekiwania, pozyskać dodatkowy kapitał potrzebny na nagłe niespodziewane wydatki. Cały proces oczekiwania na decyzję pożyczkową został skrócony do minimum. Wnioskowanie o szybką pożyczkę jest niezwykle łatwe. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i termin spłaty, a następnie wypełnić wniosek online. Samo wnioskowanie trwa nie więcej niż 1 minutę. Poprawność wniosku weryfikowana jest poprzez podanie kodu otrzymanego wraz z smsem oraz potwierdzenie konta bankowego poprzez skorzystanie z bezpłatnej metody identyfikacji (INSTANTOR). Potwierdzenie konta bankowego Viasms otrzymuje w ciągu kilku minut i dzięki temu jest w stanie podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki w możliwe najkrótszym czasie.

Viasms bardzo ceni sobie klientów

Aby wnioskować o szybką pożyczkę przez Internet w Viasms.pl należy posiadać obywatelstwo polskie oraz mieć nie mniej niż 20 lat i nie więcej niż 72 lat. Nie wymagane są żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy podać nr PESEL oraz nr dowodu osobistego oraz posiadać telefon komórkowy i numer konta bankowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, został także uruchomiony specjalny serwis internetowy dostosowany do urządzeń mobilnych. Teraz wnioskowanie o pożyczkę pozbankową jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy telefon komórkowy z dostępem do Internetu i o pożyczkę można wnioskować w każdej wolnej chwili.

Viasms nigdy nie interesuje się, ani nie ingeruje w to na co przeznaczane są pożyczane pieniądze. Firma nie ukrywa żadnych opłat. Wybierając kwotę pożyczki wiesz dokładnie kiedy i ile pieniędzy będzie trzeba oddać. Nic więcej. Przejrzysta umowa i żadnych haczyków to jest to, czym wyróżnia się Viasms.pl. Jakiekolwiek wątpliwości można wyjaśnić poprzez infolinią czynną 7 dni w tygodniu. Pożyczka w tej firmie to gwarancja otrzymania szybkiej pomocy finansowej. To również zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży finansowej oraz informatycznej. Viasms to stuprocentowe zadowolenie z oferowanych szybkich pożyczek, a także pakiet korzyści jak np.: program lojalnościowy oraz program „Zaproś znajomych”, dzięki któremu poprzez polecanie pożyczek swoim znajomym i rodzinie można zarabiać – aż 50 zł za każdego znajomego, który weźmie również szybką pożyczkę. Viasms posiada ponad 1000 pozytywnych opinii na Opineo, z czego 99% osób rekomenduje firmę. Co ważne firma zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *