Najmłodsi waterpoliści KSZO w Pucharze Neptuna

Najmłodsi waterpoliści KSZO brali udział w rozgrywanym w Łodzi corocznie Turnieju Neptuna. Na starcie zawodów z udziałem zawodników U-11 stanęło 6 zespołów, które najpierw w eliminacjach toczyły spotkania systemem każdy z każdym, a następnie rywalizowały o konkretne miejsca w tych ogólnopolskich zawodach. Podopieczni trenera Marcina Pilińskiego w fazie eliminacyjnej wygrali jeden mecz, jeden zremisowali i w trzech kolejnych musieli uznać wyższość rywali.

Młodzi waterpoliści ostrowieccy pokonali ŁSTW Łódź 5:2, po trzech bramkach Piotra Czekaja i dwóch Jakuba Strzeleckiego. Zremisowali 3:3 z Neptunem II Łódź (trzy trafienia Piotra Czekaja) oraz ulegli Polonii Bytom 0:17, Neptunowi I Łódź 0:17 i Pałacowi Młodzieży Warszawa 8:9, po pięciu bramkach Piotra Czekaja, dwóch Jakuba Strzeleckiego i jednej Oskara Tokarskiego.

KSZO zajął w eliminacjach piąte miejsce, ustępując Neptunowi II jedynie gorszym bilansem bramkowym. W meczu o 5 lokatę w zawodach nasi waterpoliści ulegli ŁSTW Łódź 3:4. Trzykrotnie w tym spotkaniu na listę strzelców wpisywał się nasz najlepszy bezapelacyjnie strzelec, Piotr Czekaj.

Nasza drużyna zagrała w Łodzi w następującym składzie: Jakub Strzelecki, Oliwier Kamiński, Piotr Czekaj, Krystian Krakowiak, Oskar Tokarski, Wiktor Łapiński, Sergiusz Adamik, Kasjan Król, Jakub Przydatek, Filip Pastuszka, Marcel Feliksiowski, Oliwier Góralski, Bartosz Klimek.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *