Ubezpieczenie dla ekskluzywnego kampera

Podróż kamperem coraz częściej jest wybieranym środkiem podróżowania, z uwagi na komfort z tym związany. Karawaning, a więc podróżowanie kamperem lub samochodem kempingowym jest wręcz stylem życia.

Nie trzeba ograniczać się wyjazdami z biurem podróży, wystarczy wsiąść do kampera i wyruszyć w podróż, w najdalsze zakątki. Podczas podróży nie będzie trzeba się niczym przejmować, jeśli wcześniej zdecydujemy się na wykupienie kompleksowego ubezpieczenia.
Ochrona ubezpieczeniowa – korzyści
Ubezpieczając kampera na warunkach opisanych pod adresem https://www.motorhomeprotect.co.uk/motorhome-insurance/ można spodziewać się wielu korzyści. Przede wszystkim, zabezpieczyć można pojazd wraz z jego wyposażeniem. Zalety wykorzystania ubezpieczenia dla kampera obejmować będą: nieograniczone pokrycie ubezpieczeniowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej, pokrycie ubezpieczeniem rzeczy znajdujących się w kamperze aż do 3000 funtów, 6 miesięcy czasu na odbudowanie szkody, ochronę kampera do 150000 funtów, atrakcyjne rabaty dla stałych członków, szybkie oraz rzetelne rozpatrzenie roszczeń wraz z wyrokami skazującymi przy wypadkach i kradzieżach. Przed podpisaniem umowy ubezpieczeniowej wszystkie warunki będą rozpatrywane indywidualnie, pod wielkość i kosztorys danego kampera.
Samochód kempingowy czy kamper?
Coraz rzadziej w karawaningu podróżuje się samochodami kempingowymi, które przede wszystkim mają być użyteczne. Kampery są ekskluzywne i opisywane jako „domy na kółkach”. Samochody kempingowe dzieli się na cztery kategorie: autokary, klasa A, amerykański styl RV oraz pojazdy wyścigowe. Kampery są większe od samochodów kempingowych, w ich wnętrzu kabina kierowcy jest oddzielona od bogato wyposażonej przestrzeni życiowej. W kamperach można znaleźć lodówki, sprzęt AGD, luksusowe łazienki, piece oraz wiele innych rzeczy. Dlatego kamper musi być stosownie zabezpieczony.
Ochrona dla kampera i podróżujących
Decydując się na kompleksowe ubezpieczenie, każdy właściciel ekskluzywnego kampera uzyskuje szeroki zakres ochrony. Można bowiem ubezpieczyć pojazd, jego wyposażenie oraz zdecydować się na ochronę medyczną dla wszystkich podróżujących. Podczas rozmowy z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej należy dokładnie opisać swój aktualny stan zdrowia wraz ze wcześniejszą historią choroby, uwzględniającą też choroby przewlekle. Dokładnie opisując swój stan zdrowia zabezpieczamy się na czas podróży i nie musimy się niczym stresować. Ubezpieczenie dla kampera powinno być ekskluzywne tak samo jak sam pojazd.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *