Taxi Kielce

Jeśli wybierasz się do Kielc postaw na sprawdzoną firmę przewozową Radio Taxi Alfa.

Podróżujemy coraz częściej i coraz dalej wybierając różnego rodzaju środki lokomocji. Warto przy tym wybrać sprawdzoną firmę, która w komfortowy i bezpieczny sposób dowiezie nas do celu bądź do miejsca, skąd będziemy kontynuować naszą podróż.

Dzisiaj korporacje taksówek nie zamykają się jedynie w obrębie danego miasta, w którym mają siedzibę. Zabierają klientów także kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów dalej. Wybierając się przykładowo do Kielc możesz śmiało postawić na sprawdzoną firmę przewozową Radio Taxi Alfa. To jedna z pierwszych korporacji taksówek działających na terenie Kielc. Dzięki profesjonalizmowi jakim się odznacza oraz działaniu w strukturach Świętokrzyskiego Zrzeszenia Transportu i Usług w Kielcach zajmuje czołowe miejsce na rynku przewozów. Radio Taxi Alfa posiada obecnie 60 taksówek wyposażonych w kasy fiskalne.  Kierowcy pracujący w korporacji dysponują zgodne z prawem licencje na przewóz osób taksówką osobową. Firma posiada nowoczesne samochody na ogół 3- 6 letnie, w tym także auta, które mogą przewieź więcej niż 4 osoby prócz kierowcy.

Korporacja w swojej flocie ma samochody 6, 7, a nawet 9-osobowe, a także limuzyny, Vany i kombi, w przypadku kiedy mamy do przewiezienia większą liczbę bagaży. Taksówki są zadbane i czyste, gwarantem czego jest kontrola pod względem czystości dwa razy w tygodniu.

Kierowcy dbają o to, aby klient czuł się w ich taksówkach nie tylko bezpiecznie, ale także komfortowo.  Ze względu na współpracę z hotelami i częstymi wyjazdami na lotniska m.in. do Krakowa, Katowic czy Warszawy, samochody są również sprawne w 100% technicznie i mechanicznie.

Firma zajmuje się przewozem osób w kraju i zagranicą, przewozem dzieci do i ze szkoły oraz przedszkola. Najmłodsi podróżują oczywiście w fotelikach. Firmę wyróżnia możliwość wynajęcia samochodu, dyskretna obsługa, realizacja drobnych zakupów, odprowadzenie samochodu czy odpalanie za pomocą przewodów. Radio Taxi Alfa może zrealizować każde, nawet niebanalne zlecenie. Każda taksówka posiada terminal płatniczy. Płatność kartą to bardzo duże udogodnienie w dzisiejszych czasach. Radio Taxi Alfa obsługuje ponadto kompleksowo firmy poprzez przewozy bezgotówkowe na podstawie podpisanej umowy. Podstawą rozliczeń za przewóz może być voucher. Radio Taxi Alfa wprowadziła przewozy bezgotówkowe na karter PST. Jako jedyna korporacja w Kielcach przyjmuje również Karty American Expres. Dojeżdża do klienta GRATIS.

Opłata za wynajęcie taksówki wynosi:

6 zł- w tym pierwszy kilometr,

taryfa 1 – 3,00 zł/km (miasto w dni powszednie od godz. 6 do godz.  22),

taryfa 2 – 4,50 zł/km (miasto od godz. 22 do godz. 6 oraz w niedzielę i święta),

taryfa 3 – 6,00 zł/km (poza miasto w dni powszednie od godz. 6 do godz. 22),

taryfa 4 – 9,00  zł/km (poza miasto od godz. 22 do godz. 6 oraz w niedzielę i święta),

godzina postoju – 40 zł.

Z Radio Kielce Taxi zrealizujesz  drobne zakupy  już od 20 zł za wykonaną usługę. Firma pomoże odprowadzić ci we wskazane miejsce samochód od 50 zł.  Za odpalanie samochodu za pomocą przewodów, na tego typu pomoc przyjdzie nam niedługo liczyć, zapłacisz od 20 zł w zależności od miejsca, do którego musi dojechać taksówka. Co ważne możesz liczyć na RABATY dla stałych klientów do 20%. Powyżej 100 km cenę ustala centrala, poniżej 100 km cena jest ustalana bezpośrednio z kierowcą. Ceny są naprawdę konkurencyjne, a firma nie jest nieugięta na negocjacje cenowe.

Taksówki Radio Kielce Taxi znajdziesz na postojach w Kielcach: Dworzec PKS, Plac Wolności, Galeria Echo, ul. Zakładowa Targi Kielce, ul. Grunwaldzka Wojewódzki Szpital Zespolony oraz Szpital Dziecięcy, ul. Artwińskiego rejon szpitala „Onkologia”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *