Idealne połączenie pełnej oferty kosmetycznej i fryzjerstwa

Salon Kosmetyczny Ilony Borkowskiej i salon fryzjerski Anny Pajdy to idealne połączenie pełnej oferty kosmetycznej i fryzjerstwa w jednym miejscu wypełnionym profesjonalistami w swoim fachu. To miejsca, gdzie klient wraca do nich nie tylko z konieczności, ale przede wszystkim z przyjemnością i po chwilę relaksu.

Salon kosmetyczny Ilony Borkowskiej to nowoczesny salon z długoletnim doświadczeniem ciągle rozwijający się. Posiada wspaniałe opinie klientów. Specjalizuje się w makijażu permanentnym oraz laseroterapii wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Salon wyróżnia także obsługa na najwyższym poziomie.

Salon fryzjerski Anny Pajdy oferuje usługi w zakresie strzyżenia, modelowania, koloryzacji, pielęgnacji i regeneracji oraz różnego rodzaju fryzury okolicznościowe. To wykwalifikowana kadra, która bierze udział w szkoleniach i przez to jest na bieżąco z fryzjerskimi trendami. Co ważne salon jako jedyny w województwie posiada myjki z masażem Shiatsu, który redukuje napięcie ciała oraz objawy stresu.

Salony są wyposażone w najwyższej klasy sprzęt, a wnętrza są urządzone w nowoczesnym stylu. Na każdego klienta czeka aromatyczna kawa i pyszne ciasteczko.

W minionym tygodniu obydwa salony zaprosiły swoich klientów na dzień otwarty. Prócz darmowych zabiegów, które w ten dzień zaoferowały salony, klienci dowiedzieli się o nowościach pośród kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

W salonie kosmetycznym  Ilony Borkowskiej klienci skorzystali z analizy skóry i potrzeb pielęgnacji, wysłuchali profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych, zobaczyli pokaz profesjonalnej stylizacji brwi mayamy henna brows, zaczerpnęli także wiedzy na temat makijażu permanentnego oraz podpatrzyli najnowsze trendy w stylizacjach paznokci i makijażu.

W salonie Fryzjerstwo Anny Pajdy klienci mogli liczyć na zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne nashi oraz konsultacje pielęgnacyjne z ekspertem nashi. Zobaczyli najnowsze trendy w świecie fryzur. Co istotne wzięli udział w profesjonalnych konsultacjach w doborze własnej fryzury.

Na wszystkie osoby, które w ten dzień odwiedziły obydwa salony czekała słodka niespodzianka, upominki oraz konkurs na kompleksową metamorfozę zarówno swojej fryzury, jak i makijażu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *