„Puls” wyrejestrowany

Jak poinformowała starosta Marzena Dębniak, wydawany przez powiat dwutygodnik ?Puls? został wyrejestrowany z rejestru czasopism przez były zarząd powiatu.
-Nawet, gdyby ?Puls? nie został wyrejestrowany, to nie byłby wydawany, bo wygląda na to, że był pismem przygotowanym jedynie na mijającą kadencję. Kadencja się skończyła i został wyrejestrowany ? mówi pani starosta. -Sprawdzę koszty, jakie kryły się za publikowaniem dwutygodnika, bo dla mnie gazeta prowadziła promocję starosty i zarządu powiatu, a nie uwzględniała głosu radnych opozycyjnych. Ostatnie numery gazety były typowo propagandowe, a pierwsze i drugie strony poświęcone wyborom. Przy tej sytuacji finansowej powiatu pieniądze wydawane na ?Puls? powinny służyć zupełnie innym celom. Osobiście wolałbym jakieś urządzenie kupić do szpitala, wyposażyć w sprzęt szkołę, niż kolportować gazetę zalegającą na klatkach schodowych bloków.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “„Puls” wyrejestrowany

 • 4 grudnia 2018 at 07:36
  Permalink

  za to wydawanie kasy na telewizje ostrowiecka nie budzilo zastrzezen Pani Debniak jako wiceprezydenta, czy to nie obłuda i hipokryzja?

  Reply
 • 4 grudnia 2018 at 12:47
  Permalink

  To nie obłuda i nie hipokryzja. Nie wiem czy telewizja ostrowiecka była/jest finansowana przez UM, ale kluczowa tu jest sytuacja finansowa powiatu i miasta. Powiat mając zadłużenie i problemu na wielu „odcinkach” wydawał zbędnie kasę na to „coś”, co jak słusznie zauważyła p. Dębniak zalegało na klatkach, albo wręcz leżało w koszach pod klatkami. Miasto natomiast miało z tego co pamiętam nadwyżkę budżetową, więc mogło sobie pozwolić na działania promocyjne.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *