Medale młodych taekwondoków w Pucharze Polski

Z dobrej strony pokazali się kadeci Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego ?OSTO?, którzy startowali w Olsztynie w Pucharze Polski. Wywalczyli 4 medale. Po srebrne sięgnęli Paweł Kucharski i Igor Cemerys, a po brązowe Jakub Cemerys i Jan Kwiecień.
Po jednej wygranej walce zanotowali na swym koncie Patryk Gorycki i Jakub Fulara i niewiele im zabrakło do medali, a pierwsze doświadczenia w kategorii kadeta zdobył Armando Malesza.
A my już zapraszamy na Świętokrzyską Olimpiadę Taekwondo. Zawody pod tą nazwą odbędą się 16 grudnia w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Będą imprezą sportową o zasięgu ponadregionalnym, której głównymi bohaterami będą dzieci i młodzież w wieku 6-14 lat, rywalizujący w konkurencjach walki sportowej oraz konkurencjach sprawnościowych dostosowanych do wieku i umiejętności zawodników. Działacze Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego ?OSTO? szacują, iż na ostrowieckich matach rywalizować będzie około 200 zawodników i zawodniczek z województw: świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego, śląskiego, małopolskiego. Honorowy patronat nad turniejem objęli Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. Zawody rozpoczną się o godz. 10. Na 14.30 zaplanowano walki półfinałowe i finałowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *