Mikołajkowe spotkanie Kamila Zielińskiego z młodymi pięściarzami KSZO. Majorka i Team Hurom

Nasz świetny kolarz Kamil Zieliński tym razem wcielił się w rolę Mikołaja.
Odwiedził najmłodszych adeptów pięściarstwa, którzy otrzymali od niego bidony. Damian Falecki i Ireneusz Tracz – trenerzy zawodników KSZO, trenujących w hali PSP Nr 14 w ramach Akademii Pięściarskiej, mówią, że na pewno mikołajkowa niespodzianka Kamila przyda się i będzie zachętą do jeszcze bardziej wytrwałych treningów.
-Cieszę się, że mogłem gościć na treningu najmłodszych pięściarzy KSZO i na własne oczy przekonać się, z jakim zaangażowaniem trenują. To buduje. Najważniejsze, że garną się do sportu i świetnie wypełniają swój wolny czas od nauki ? mówi Kamil.

Kamil Zieliński kilka dni po spotkaniu w Akademii Pięściarskiej KSZO poleciał ? w ramach przygotowań do kolejnego kolarskiego sezonu – na zgrupowanie na Majorkę. Tym samym rozpoczął na serio przygotowania do przyszłorocznych startów.
-Potwierdzam, że w przyszłym sezonie będę ścigał się w barwach grupy Team Hurom ? mówi Kamil. ?Właściciele grupy już złożyli do Międzynarodowej Unii Kolarskiej stosowną dokumentację w celu uzyskania licencji.
Team Hurom będzie występował w III dywizji kolarskiej. Co ciekawe, jeden z pierwszych wyścigów, w którym Kamil wystąpi wiosną, będzie miał miejsce w Korei. Egzotyczna wyprawa związana jest z tym, że fi rma Hurom jest partnerem jednego z koreańskich producentów.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *