Fabricam czyli skuteczna reklama zewnętrzna

Reklamę zewnętrzną spotykamy niemal na każdym kroku. Otaczają nas różnego rodzaju szyldy, pylony świetlne, banery wiszące na ścianach czy ogrodzeniach, litery przestrzenne. Często na ulicach spotykamy także specjalnie oklejone samochody. Dlatego też, kiedy myślimy o zareklamowaniu naszego biznesu poprzez reklamę zewnętrzną nie możemy sobie pozwolić na powierzenie tej usługi pierwszej lepszej firmie.

Reklama zewnętrzna nie może być szablonowa, ale musi być kreatywna i przyciągająca potencjonalnego klienta.Wykonanie takiej reklamy możemy śmiało powierzyć uznanej firmie Fabricam. To jakość, która powstała z myślą specjalizowania się w tak zwanych reklamach zewnętrznych. Oferta Fabrikam skierowana jest przede wszystkim do firm i instytucji z obszaru Polski, ale jest także otwarta na współpracę z podmiotami z całej Europy. Zapewnia w przy tym pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Co ważne każdą reklamę można wcześniej zwizualizować w formie renderów 3D lub za pomocą fotomontażu. Fabrikam wykona każdy indywidualny projekt graficzny. Firmanie korzysta z szablonowych rozwiązań.

Fabrikam wykonuje reklamę na szyldach, kasetonach, pylonach o rozmiarach 100-600 cm oraz 50-200 cm, a także rollupy, ścianki, banery, litery przestrzenne i najpopularniejszą formę reklamy jakie są tablice reklamowe. Firma wykonuje także różnego rodzaju tablice:jednostronne, dwustronne, stojące na dwóch nogach, stojące na jednej nodze zabudowanej blachą, przykręcane do ścian na dystansach, podświetlane do tyłu,przezroczyste z plexi.

 Na pewno skutecznym nośnikiem reklamy jest firmowy samochód.  Poruszający się po ulicach miast jest widziany przez wiele osób. Ważne, aby został uprzednio dobrze oklejony. Nie można dopuścić do jego oszpecenia poprzez nieestetycznie wykonaną reklamą. Wówczas rezultat będzie odwrotny od zamierzonego. Fabricam proponuje wysokiej jakości wydruki i okleiny, które nadadzą firmowemu samochodowi niepowtarzalny charakter. Stosowane przez firmę rozwiązania nie niszczą lakieru samochodu.Wręcz przeciwnie, w miejscu naniesienia okleiny konserwują go, chronią przed korozją. Samochód dłużej zachowuje pod okleiną kolor.

Oklejanie samochodu można wykonać w różnorodny sposób. Może to być oklejenie w całości od góry do dołu folią wylewaną, wyklejenie wybranych elementów, bądź naniesienie wycinanych napisów z folii. Sposób oklejenia folią wylewaną polega na zupełnym przykryciu samochodu folią , na której wykonany jest nadruk pełno-kolorowy.Dodatkowo folia zabezpieczona jest laminatem ochronnym, który zabezpiecza nadruk przez zarysowaniem i blaknięciem. Folie polimerowe i monomerowe to formy reklamy najczęściej wykorzystywane do oklejania samochodów dostawczych i ciężarowych, a także autobusów. Wprawdzie dość często zdarza się, że samochody osobowe, które mają oklejone pewne elementy wykorzystują tę właśnie folię. Dodatkowo często dochodzą do tego napisy w formie wycinanych liter.Wydruki również zabezpieczane są folią ochronną z flitem UV. Fabricam proponuję także folie ploterowe. Wycinane na ploterze elementy zostają naklejone bezpośrednio na lakier samochodu. Mogą to być napisy, dane teleadresowe, hasła reklamowe, czy też złożone z kilku kolorów logo i proste grafiki. Zazwyczaj umieszczane są na przednich drzwiach i na tylnej klapie. Folia jednokolorowa długoterminowa w różnych kolorach bardzo dobrze sprawdza się w tej formie reklamy.

Co ważne, do każdej formy oklejenie Fabricam wykonuje projekt graficzny z realną wizualizacją. Takie rozwiązanie pozwoli na szybszą i trafniejszą decyzję. Tym bardziej, że samochody mają różnej wielkości drzwi, a na nich często listwy. Ta sama sytuacja dotyczy tylnych klap. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *