Terenówki i klasyki w Brodach

Zapraszamy do Brodów wszystkich miłośników jazdy w terenie.

W dniu 15 grudnia odbędzie się Świętokrzyska OTI Dla Choinki – impreza charytatywna o charakterze zlotu z elementami rajdu off-road. Nowością w tym roku będzie wystawa samochodów zabytkowych Klubu Pojazdów Dawnych – ?Singiel” z Ostrowca Św. i ?Kieleckich Klasyków”.


Ekipy rywalizować będą w trzech klasach turystycznej, wyczynowej i open. Pokonywać będą przeszkody terenowe m. in. na terenie gminy Brody. Start załóg rozpocznie się ok. godziny 9:30 na placu koło boiska na ul. Sportowej w Brodach. Na godzinę 12:00 zaplanowany jest przyjazd pojazdów zabytkowych. Od godz. 14:30 trwać będą licytacje przedmiotów ufundowanych przez sponsorów oraz kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez podopiecznych ośrodka sióstr zakonnych z Ostrowca Św. Finał imprezy nastąpi ok. godz. 18:00. Ogłoszone będą wyników rajdu, odbędzie się pokaz sztucznych ogni i integracja przy ognisku.
Uczestnicy imprezy, w tym roku wesprą domy dziecka, przygotują paczki świąteczne dla dzieci w potrzebie, przekażą książki „Polskiej Szkole Sobotnio-Niedzielnej przy Konfederacji Polaków Podola” w ukraińskiej Winnicy oraz smakołyki dla psów ze schroniska w Rudniku. Imprezę organizuje klub Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep oraz Camp 4×4 Małe Jodło.
fot. Klub Wertep Brody

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *