Niedokończony chodnik. A przecież to centrum miasta?

Nasz czytelnik, pan Łukasz, nie kryje zdziwienia, jak przy okazji remontu ulicy Bałtowskiej w pasie drogi wojewódzkiej nr 754 wykonany zjazd w ulicę Targową.

-Chciałem się podzielić pewnym spostrzeżeniem, bo w tym miejscu wychodzi na to, że wykonawca zapomniał o dokończeniu prac na ulicy Targowej lub podpisał umowę na bubel? Chodnik dla pieszych jest tylko częściowy, a jego krawężnik kończy się w połowie jednej posesji. Po drugiej stronie ulicy położono piękny chodnik, a przy ulicy Targowej trwa wielki bałagan, a przecież to centrum miasta?

O wyjaśnienia zwróciliśmy się do Biura Budowy Skanska S.A.

-Skrzyżowanie ulicy Bałtowskiej z ulicą Targową zostało wykonane zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją techniczną ? poinformowano nas. -Na ulicy Targowej chodnik został wykonany obustronnie do miejsca, w którym znajduje się przejście dla pieszych. Na dalszym ciągu ulicy Targowej wykonano chodnik jednostronny, który łączy się z istniejącym chodnikiem.

W opinii Biura Budowy Skanska S.A. prace budowlane na ulicy Targowej – poza drobnymi uzupełnieniami terenów zielonych – zostały zakończone. Dalsza część ulicy Targowej jest poza granicami przebudowy drogi wojewódzkiej nr 754, dlatego ewentualne uwagi, co do stanu ulicy Targowej należy kierować do zarządcy dróg i ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Niedokończony chodnik. A przecież to centrum miasta?

  • 19 grudnia 2018 at 07:56
    Permalink

    Uroczo. Tak jak obok kiosków od strony Lidla na Polnej. Podobnie piękne wykończenie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *