Niedokończony chodnik. A przecież to centrum miasta…

Nasz czytelnik, pan Łukasz, nie kryje zdziwienia, jak przy okazji remontu ulicy Bałtowskiej w pasie drogi wojewódzkiej nr 754 wykonany zjazd w ulicę Targową.

-Chciałem się podzielić pewnym spostrzeżeniem, bo w tym miejscu wychodzi na to, że wykonawca zapomniał o dokończeniu prac na ulicy Targowej lub podpisał umowę na bubel… Chodnik dla pieszych jest tylko częściowy, a jego krawężnik kończy się w połowie jednej posesji. Po drugiej stronie ulicy położono piękny chodnik, a przy ulicy Targowej trwa wielki bałagan, a przecież to centrum miasta…

O wyjaśnienia zwróciliśmy się do Biura Budowy Skanska S.A.

-Skrzyżowanie ulicy Bałtowskiej z ulicą Targową zostało wykonane zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją techniczną – poinformowano nas. -Na ulicy Targowej chodnik został wykonany obustronnie do miejsca, w którym znajduje się przejście dla pieszych. Na dalszym ciągu ulicy Targowej wykonano chodnik jednostronny, który łączy się z istniejącym chodnikiem.

W opinii Biura Budowy Skanska S.A. prace budowlane na ulicy Targowej – poza drobnymi uzupełnieniami terenów zielonych – zostały zakończone. Dalsza część ulicy Targowej jest poza granicami przebudowy drogi wojewódzkiej nr 754, dlatego ewentualne uwagi, co do stanu ulicy Targowej należy kierować do zarządcy dróg i ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Niedokończony chodnik. A przecież to centrum miasta…

  • 19 grudnia 2018 at 07:56
    Permalink

    Uroczo. Tak jak obok kiosków od strony Lidla na Polnej. Podobnie piękne wykończenie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *