Koleta Łyszkiewicz wraca do KSZO!

Do zespołu siatkarskiego KSZO wraca Koleta Łyszkiewicz, która po zakończeniu ubiegłego sezonu przeniosła się z naszego klubu do Budowlanych Łódź.
Koleta uczestniczyła cały tydzień w przygotowaniach naszej drużyny do jutrzejszego meczu z PTPS Piła, który rozpoczyna się o godz. 17. Zastąpi w kadrze Agnieszkę Wołoszyn, z którą ostrowiecki klub rozwiąże umowę.

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Koleta Łyszkiewicz wraca do KSZO!

 • 21 grudnia 2018 at 23:30
  Permalink

  no nareszcie jakas dobra wadomisc 🙂

  Reply
 • 22 grudnia 2018 at 10:40
  Permalink

  Stara wiara wraca. Po przyjściu Kolety nareszcie ktoś będzie mocno atakować a i pewnie blok i przyjęcie się poprawi. Nieżle się prezentowała gdy wchodziła na zmiany w Budowlanych. Tylko zdrowia należy życzyć bo w poprzednim sezonie różnie z tym bywało.Dzisiejszy mecz wydaje się do wygrania. To nie jest ta Piła Pasińskiego która nas tak gnębiła. Pozdrawiam świątecznie wszystkich fanów ostrowieckiej siatki, do zobaczenia o 17.00 w hali

  Reply
 • 23 grudnia 2018 at 00:57
  Permalink

  niestety po meczu……..
  Kola w Tobie Wiara !!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *