Kapituła wybrała Sportowca i Trenera 2018 roku! Gala Sportu zainauguruje obchody 90-lecia KSZO

14 trenerów i 38 sportowców nominowanych do dziesiątki najlepszych sportowców 2018 roku, 13 sportowców nominowanych do sportowego odkrycia i 30 sportowców nominowanych do talentu sportowego 2018 brało udział w tegorocznym Plebiscycie na Sportowca i Trenera 2018 roku.

Kapituła, po dzisiejszym przeliczeniu głosów ze spływających  kuponów, wybrała dziś najlepszą drużynę, wyróżniła mecenasów sportu i sportowców olimpiad specjalnych. Po raz pierwszy, organizatorzy plebiscytu i ich partnerzy wyróżnili także, zgodnie z regulaminem, mastersa i najlepszą imprezę sportową 2018 roku. Kto zdobędzie wszystkie te laury przekonamy się podczas IV Ostrowieckiej Gali Sportu, która w Hali Widowiskowo-Sportowej KSZO odbędzie się 18 stycznia o godz. 17.30.

Plebiscyt na Sportowca i Trenera 2018 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim organizują kluby sportowe: KS KSZO Ostrowiec, KS KSZO S.A., KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Do współpracy zaproszone zostały redakcje ostrowieckich mediów, w tym Gazeta Ostrowiecka. Nad przebiegiem plebiscytu czuwała powołana przez organizatorów Kapituła Plebiscytowa.

Celem plebiscytu było wyłonienie grupy najlepszych sportowców i trenerów sportowych Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy wykazali się osiągnięciami na arenie światowej, europejskiej i ogólnopolskiej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku, a także propagowanie wiedzy z zakresu sportu ostrowieckiego, w szczególności wiedzy o wyróżniających się sportowcach miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i promocja sportu ostrowieckiego wśród sponsorów i kibiców oraz w mediach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plebiscyt przeprowadzany był w następujących kategoriach: *dziesiątka najlepszych sportowców Ostrowca Świętokrzyskiego w 2018 roku wyłoniona spośród zawodników, którzy przekroczyli 16 rok życia lub mają już osiągnięcia w sporcie seniorskim *trójka najlepszych trenerów sportowych Ostrowca Świętokrzyskiego w 2018 roku *odkrycie 2018 roku *talent 2018 roku *najlepsza drużyna 2018 roku *masters 2018 roku *impreza sportowa 2018 roku. W pięciu ostatnich kategoriach laureatów wyłoni kapituła plebiscytowa.

Kluby KSZO, KSZO 1929 i KSZO S.A. przy wsparciu ostrowieckich mediów, a także MOSiR, MCK i placówek oświatowych zapewniają, że IV Ostrowiecka Gala Sportu będzie miała charakter otwarty. Ostrowieccy kibice, młodzież ze szkół będą mieli okazję poznać bliżej zawodników, trenerów oraz całe środowisko sportowe, co na pewno przyczyni się do promocji ostrowieckiego sportu. Już dziś możemy odsłonić nieco kulisów i zdradzić, że IV Ostrowiecka Gala Sportu przebiegać będzie pod hasłem inauguracji obchodów 90-lecia KSZO. Jej uczestnicy, oprócz występów wokalnych i pokazów tanecznych, będą mieli możliwość zapoznania się z multimedialną prezentacją ?90 lat KSZO?.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *