Rafał Lipiec zawarł ugodę. Aldona Jarosińska p.o. dyrektora ostrowieckiego szpitala

Zarząd Powiatu Ostrowieckiego podjął uchwałę, na mocy której z dniem 31 marca bieżącego roku Rafał Lipiec zostanie odwołany ze stanowiska dyrektora Szpitala Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Z dotychczasowym dyrektorem zawarto porozumienie. Od dziś, 24 stycznia, do czasu wyłonienia dyrektora naczelnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim w formie konkursu, Rafał Lipiec nie będzie świadczył w tym okresie pracy.
Tym samym Zarząd Powiatu już nie ma obowiązku otrzymać zgody Rady Miasta w Starachowicach, gdzie Rafał Lipiec jest radnym, ani też pozytywnej opinii Społecznej Rady ZOZ do odwołania go ze stanowiska szefa ostrowieckiej lecznicy.
Zarząd Powiatu podął również uchwałę, że do chwili wyłonienia nowego dyrektora w konkursie, obowiązki kierowania Zespołem Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim powierza Aldonie Jarosińskiej, dotychczasowej dyrektor ekonomicznej szpitala. Konkurs na nowego dyrektora zostanie ogłoszony po 31 marca.

Print Friendly, PDF & Email

4 thoughts on “Rafał Lipiec zawarł ugodę. Aldona Jarosińska p.o. dyrektora ostrowieckiego szpitala

 • 25 stycznia 2019 at 08:49
  Permalink

  Jak to możliwe że osoba źle wypełniająca swe obowiązki służbowe których skutkiem jest ogromne zadłużenie zakładu pracy,odchodzi sobie jakby nigdy nic i na dodatek ma mieć wypłacane pensje za nie świadczenie pracy w tym okresie ??!!! Czy każda jedna osoba w Polsce „dobrej zmiany” może liczyć na tak lukratywne warunki czy może tylko jest to dla wybrańców ? A jeśli dla wybrańców to kim trzeba by być żeby z tego korzystać ? A co z odpowiedzialnością konkretnych osób rekomendujących takiego wybrańca i osób powołujących na takie stołki ? Czy odejście ze strategicznego stanowiska zwalnia z odpowiedzialności za popełnione złe decyzje ? Co robi w tym temacie „jedynie słuszna” partia mająca stery władzy w RP ,partia patriotów obiecująca walkę z nepotyzmem i zapewniająca sprawiedliwość społeczną dla nas wszystkich ?

  Reply
  • 25 stycznia 2019 at 11:57
   Permalink

   niektórym przegrane wybory czyli brak akceptacji społecznej,partia nagradza powołaniem na bardzo dobrze płatne stanowisko choć nie na swoim terenie

   Reply
 • 28 stycznia 2019 at 13:36
  Permalink

  Robi to , co miała zawsze ochotę robić, czyli kasę , tłuszczyk na brzuszku i grabienie społeczeństwa. Jeśli ktoś liczył, że PiS zmieni cokolwiek, albo nadaje się do czegokolwiek, to był niestety w błędzie.

  Reply
 • 30 stycznia 2019 at 18:28
  Permalink

  Kapitanie Kartofel, blad w podstawowym mysleniu. Jezeli myslicie ze ktokolwiek nadaje sie do czegoklwiek, tak poprostu sam z siebie, to jestescie w bledzie. Bez 'bata’ Prawa i jego respektowania, za powodowane straty, lub szkody, nad Prezesami, Zarzadami i Wladzami, czy Prawnikami, lub nawet Urzednikami, a nawet Sedziami , nie liczcie na to ze zrobi sie cos samo z siebie dobrze. Lub ktos z wymienionych dozna olsnienia pokory. Zwierzeta nie ida do wodopoju aby sie dzielic woda po rowno. Jezeli nie bedzie nad nimi nadzoru, to niedosc ze wypija wszystko, lub wychlapia, to jeszcze nasraja. Z wladzami i preziami jest bardzo analogicznie. O Nas juz nie wspomne. Zauwazyliscie jak bliscy bylismy upadku panstwa i sprzedarzy wszystkiego obcym za rzadow PO? ,czy wczesniej Bolszewikow po weryfikacji? Lub tylko z naszego podworka, popatrzcie na najlepszy przyklad, jak to Miasto ma i jak Korona Miasta, Nasza Chluba z wyboru, funkcjonuje na przykladzie Osuwiska. Jak i kto tworzyl ta scieme i przy czyim wsparciu? Trzeci Rzad sie zmienil w Miescie i co? Jescze tego nie widzicie? Ty pojdziesz do pierdla za kradzierz batonika, lub zniszczenie klombu – bo kontrole nad Toba maja Wladze. Ale Ty nie kontrolujesz Wladz i Prezesow. To masz Pajdokracje, jak w przedszkolu. Stroja pozy ze sa powazni, ale ich dzialania juz mniej, albo wcale. Popatrz jaka schizme robia ze smierci prezydenta Gdanska. Nawet fakt, ze ten bandyta i morderca sam sie przyznal na samym poczatku, ze to jest tylko jego osobista choroba. Ale nie, …Wszedzie slychac Polityczne Pobekiwania. Politycy musza byc bardziej chorzy niz ten Czubek, Nie oddadza pola nawet czubkom. Jak pies o kosc. Ile znacie psow ktore chetnie oddaja kosc? …Lub inaczej. Barany nie wiedza jak ustawic sobie psa pasterskiego. Tak zwykle jest. A przeciez wystarcz wziac go na rogi, gdy robi cos nie tak. Mamy rozne Partie, Solidarnosc, rozne Rady, … i co? … Tylko dzwonki im powiesic. Bo my juz mamy. Zacznijmy od tego kto ustala zasady. A potem, da sie wszystko ladnie poukladac. Proste jak wysikac dziure w sniegu, ale od wiekow niemozliwe. …beee. Pozdrawiam. Uczcie sie od Baltowa, im sie jedna lampka madrosci zapalila. Choc nie wiadomo jeszcze co z tym zrobia… Czytajcie Orwela, w tym wypadku Fowark Zwierzecy. To piekna lektura.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *