Przegrany sparing w ostatnich minutach

*KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik 0:2 (0:0).


0:1 – Kudryavtsev, 77 min. z karnego; 0:2 – Koneczny, 83 min.
KSZO (I połowa): Frątczak – Patryk Cheba, Marcin Grunt, Mężyk, Dominik Cheba – Łokieć, Smuczyński, Puton, Rogoziński, Kapsa – Michał Grunt.
KSZO (II połowa): Pietrasik – Jedlikowski, Dybiec, Mężyk (65.Kutera), Ziółkowski – Kapsa (65.Wróbel), Madej, Burzyński, Miłek, Dynarek – Brociek.
W kolejnym meczu sparingowym piłkarze KSZO przegrali z kraśnicką Stalą. W I połowie nasza drużyna atakowała, przewyższała i miała więcej z gry, ale futbolówka po strzałach Dominika Cheby, Bartłomieja Smuczyńskiego i Michała Grunta nie znalazła drogi do siatki.
Obie bramki nasz zespół stracił po błędach w defensywie w końcowych fragmentach meczu. Co ciekawe, jedną z nich z rzutu karnego, podyktowanego za faul Daniela Dybca, strzelił były nasz gracz, Vladislav Kudryavtsew. Mieliśmy jeszcze szansę na zdobycie kontaktowego gola po strzałach Piotra Kutery i główce Damiana Mężyka, ale raz na posterunku był bramkarz Stali, a za drugim razem piłka minęła światło bramki.
Swój najbliższy sparing podopieczni trenera Marcina Wróbla rozegrają już w najbliższą środę. 13 lutego, o godz. 17, będą podejmowali przy ulicy Kolejowej Powiślankę Lipsko.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *