Na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet

Jesteśmy w finale rozgrywek o mistrzostwo III ligi
III liga. Półfinał. *SMS Ostrowiec Świętokrzyski – KU AZS UJK Kielce 3:0 (25:18, 25:16, 25:13) *KU AZS UJK Kielce – SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (20:25, 26:28, 14:25).
We wtorek nasz zespół bez problemów pokonał kieleckie akademiczki i z nadzieją zakończenia półfinałowej rywalizacji w dwóch meczach jechał w czwartek do Kielc. Co prawda drugi mecz był już bardziej zacięty, ale podopieczne Rafała Dytkowskiego i Iwony Kosiorowskiej nie miały problemów z wygraną w trzech setach. Jedynie w II secie kielczanki stawiały mocny opór, a Ga zakończyła się triumfem SMS na przewagi.


SMS zagrał w składzie: Aneta Kasprowicz, Natalia Szymańska, Kinga Gadomska, Natalia Zarosa, Daria Chomicz, Marta Majewska, Zuzanna Stachura, Anfisa Akulich, Oliwia Błaszczyk, Anastazjia Bazyk, Magdalena Surdy, Julia Zapała, Julia Zapała, Julia Piotrowska, Katarzyna Kostucha. Trenerzy: Rafał Dytkowski i Iwona Kosiorowska.
Kadetki SMS KSZO mistrzyniami województwa!
Finał wojewódzki. *SMS KSZO Ostrowiec – UKS Victoria Włoszczowa 3:0 (25:17, 25:23, 25:14) *UKS Victoria Włoszczowa – SMS KSZO Ostrowiec 2:3 (15:25, 16:25, 27:25, 25:23, 8:15).
Nasze młode siatkarki w dwóch spotkaniach zamknęły rywalizację w finale wojewódzkim w kategorii kadetek. Owszem, mecz we Włoszczowie był i zacięty i emocjonujący, bo nasze dziewczęta straciły w III i IV secie szansę na końcowe zwycięstwo bez starty seta. Tie-break był jednak popisowy w ich wykonaniu i mogły się cieszyć złotymi medalami. Na dodatek, nasze zawodniczki odebrały indywidualne wyróżnienia. Julia Bednarek została MVP meczu we Włoszczowie, a Oliwia Błaszczyk MVO całych rozgrywek.


SMS KSZO: Karolina Stefańska, Natalia Imiełowska, Weronika Kwiatkowska, Oliwia Błaszczyk, Julia Kolasa, Kasia Gałczyńska, Anastazja Bazyk, Kaja Klepacz, Julia Bednarek, Emilia Piotrowska, Patrycja Kowalik, Wiktoria Zielińska, Maja Gromczyk, Maja Sobusiak. Trenerzy: Iwona Kosiorowska, Rafał Dytkowski.
Awans w turnieju Świętokrzyska Siatkówka CUP 2019
*ULKS CHOBRZANY – SMS Ostrowiec 0:3 (18:25, 15:25, 24:26).
Nasze zawodniczki pokonały gospodynie i awansowały do kolejnej fazy turnieju piłki siatkowej kobiet o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. SMS zagrał w składzie: Julia Zapała, Natalia Zarosa, Daria Chomicz, Zuzanna Stachura, Marta Majewska, Julia Piotrowska, Magdalena Surdy, Aneta Kasprowicz, Natalia Szymańska, Maja Mazur, Anfisa Akulich oraz Wiktoria Jeżewska.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *