?Krzemionki? w pełnym składzie

Znamy już pełen skład zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej ?Krzemionki? w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Prezesem jest Mirosław Kaczmarczyk (od 11 lutego br. wskazany przez członków rady nadzorczej), zastępcą ds. Gospodarki Zasobami Jerzy Kuźnia (od 26 lutego br.), członkiem zarządu- główna księgowa Magdalena Lis. Pojawiło się również stanowisko pełnomocnika zarządu w osobie Anny Kani.
– Obecnie skupiamy się na podpisaniu umów z wykonawcami na docieplenia bloków w naszych zasobach, które trafiły do planu remontowego na ten rok- mówi prezes Mirosław Kaczmarczyk. Mimo trudnej sytuacji na rynku wykonawców udało nam się ich znaleźć bez problemów, bowiem jesteśmy wiarygodną spółdzielnią i rzetelnym płatnikiem.


Przypomnijmy, że plan remontów ?Krzemionek? na ten rok obejmuje kontynuację docieplenia ścian wraz z wymianą stolarki w blokach na osiedlu Rosochy o numerach 90, 91 i 92, Patronackim o numerach 15 i 16. Dociepleń doczekają się też mieszkańcy bloków na osiedlu Patronackim o numerach 11 i 12. Budynek na os. Stawki nr 18 wraz z wymiennikownią otrzymają m.in nową elewację. Do MEC-u zostanie podłączonych 80 lokali z budynku Radwana 14. W tym roku opracowana będzie dokumentacja projektowo- kosztorysowa dociepleń i kolorystyki budynków 105 i 111 na os. Rosochy oraz 34, 35, 36 na osiedlu Patronackim.
?Krzemionki? też przeprowadziły przetarg dotyczący inwestycji w ramach programu rewitalizacji, na które Gmina Ostrowiec Świętokrzyski pozyskała środki unijne, zaś spółdzielnia jest partnerem. Projekt obejmuje budowę placu zabaw wraz z ogrodzeniem w rejonie budynków nr 31-34 na os. Rosochy, budowę siłowni zewnętrznej pomiędzy budynkami nr 25-27, a ul. Słoneczną, remont drogi i parkingu wraz z ich odwodnieniem, chodników i schodów zewnętrznych w rejonie budynku nr 5 na os. Ogrody, budowę parkingów na ok. 58 miejsc postojowych wraz z odwodnieniem, oświetleniem, drogą manewrową oraz poszerzeniem drogi dojazdowej w rejonie budynków nr 35-37 i 41-44 na os. Rosochy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *