Cztery scenariusze na udaną randkę, które nigdy się nie zestarzeją  

Spotkanie z ukochaną osobą to zawsze wyjątkowe wydarzenie. Motylki w brzuchu pojawiają się na samą myśl o Niej albo o Nim.

Trudno się dziwić, że randki wywołują takie poruszenie – z jednej strony szczęście i niekłamana radość, a z drugiej dokuczliwa obawa o to, czy wszystko pójdzie zgodnie z optymistycznym planem. Co zrobić, kiedy w głowie kotłują się najróżniejsze pomysły na zbliżające się rendez-vous? Dać się ponieść fantazji i kreatywności… albo sięgnąć po jeden z klasycznych, niezawodnych scenariuszy.

 1. Pełna kultura, czyli najlepszy pokarm dla duszy

 Skoro o bliskim związku dwojga ludzi często mówi się jako o duchowym pokrewieństwie, to randka podkreślająca nieuchwytne emocje będzie znakomitym pomysłem. A nic tak nie gra na najczulszych strunach, jak pierwszej próby sztuka. Naturalnie najpopularniejszym wariantem takiej schadzki będzie wyjście do kina na film. Komedie romantyczne, dramaty obyczajowe, pełne akcji filmy sensacyjne, zabawne bądź głębokie animacje, ekranizacje książek czy komiksów… Dla każdej pary znajdzie się coś ciekawego w repertuarze. Osoby o bardziej wyrafinowanych gustach mogą wybrać spektakl teatralny albo zwiedzanie galerii lub muzeów. Z pewnością będzie o czym żywo dyskutować podczas powrotu do domu.

 2. Szalona zabawa do białego rana

 Jak to mawiają młodzi ludzie: „dobra impreza zawsze na propsie”. Taniec i intensywna zabawa szczególnie zyskują na wartości w towarzystwie ukochanej osoby. Weekendy w dużych miastach to czas, kiedy wszelkiej maści kluby w zasadzie się nie zamykają. Nie trawicie dyskotek i muzyki techno? Na pewno znajdziecie coś innego: koncerty rockowe, występ gwiazdy rodzimego discopolo, szykowny bal kostiumowy lub wiejską potańcówkę rozkręcaną przez zespół ludowy.

 3. Romantycznie jak w hollywoodzkim filmie

 Rozgwieżdżony wieczór, elegancka restauracja. Stolik w jakimś przytulnym kącie, zapalone świece, głębokie spojrzenia błyszczących oczu. W kieliszkach pierwszorzędne wino czerwone wytrawne, na talerzach wykwintne potrawy, a w tle przygrywa subtelna muzyka. Ileż to razy oglądaliśmy podobne obrazki w hollywoodzkich produkcjach? Tylko co z tego, skoro sprawdza się tak dobrze? Randka w romantycznym, filmowym anturażu ma w sobie wszystko, czego oczekujemy po intymnym spotkaniu. Z niepowtarzalną nastrojowością na czele.

 4. Szybsze bicie serca, moc adrenaliny

 Propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie silne wrażenia. Jeżeli wysiłek fizyczny wspomaga wydzielanie tzw. hormonów szczęścia, to jak korzystnie na obopólne samopoczucie wpływają sporty ekstremalne? Począwszy od wspólnego szusowania po narciarskim stoku, przez wyścigi po torach kartingowych lub off-roadowe wyprawy, aż po skoki ze spadochronem. Obecne cały czas gdzieś w tle poczucie niebezpieczeństwa zbliża do siebie, a gwałtowne emocje sprawiają, że chce się jeszcze więcej i więcej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *