Reklama firmy lokalnej z agencją reklamy Adconnect.pl

Tylko skuteczna reklama jest drogą do sukcesu na rynku.

Gdy ruszamy z nową działalnością czy to w produkcji czy usługach warto zadbać o skuteczną reklamę. Możemy zdecydować się na reklamę w prasie, radiu czy telewizji. I mimo, że mamy nadal wielu zwolenników wydań papierowych gazet, słuchaczy radia i oglądających telewizję to internet wypiera powoli większość  z nich. Jest szybki, łatwo dostępny, wszystkie telefony komórkowe w swoich usługach mają internet.

Na mapie miast pojawia się coraz więcej miejsc, w których możemy skorzystać z darmowego internetu. Należą do nich restauracje, wielkopowierzchniowe sklepy, różnego rodzaju instytucje, a nawet budynki użyteczności publicznej, jak przychodnie czy szpitale. W czasach kiedy internet zdominował nasze życie. Przez internet komunikujemy się, robimy zakupy, podpisujemy umowy, zamawiamy jedzenie, korzystamy z różnych usług.

W dobie kiedy większość z nas nie wyobraża sobie już życia bez internetu. Wydaje się, że najskuteczniej zareklamować własną firmę w internecie. Nie wystarczy jednak rzucić krótką informację na pierwszy lepszy portal.

Aby reklama dotarła do jak największej liczby odbiorców i była naprawdę skuteczna warto skorzystać z usług agencji reklamowej, która specjalizuje się w reklamie internetowej i co ważne ma w tym duże doświadczenie oraz długą listę zadowolonych klientów. Godną polecenia jest agencja reklamowa  SPOKEO, która obsługuje sieć reklamową stron, witryn oraz różnego rodzaju aplikacji. Firma Adconnect w swojej sieci reklamowej posiada blisko 80 różnych stron internetowych, blogów czy serwisów, które są podzielone tematycznie. To strony, witryny o biznesie, pracy, finansach i ubezpieczeniu. W bazie agencji są także portale dotyczące świata kobiety czy dziecka od pierwszych dnia życia, a także  informacje o modzie, odzieży, urodzie i zdrowiu. Wszelakiego rodzaju portale dotyczące sportu, rekreacji, nauki i edukacji, jak również motoryzacji czy transportu. Agencja reklamowa obsługuje ponadto strony związane z reklamą, marketingiem, nowoczesną technologią i internetem. Coś dla siebie znajdą miłośnicy domów, wnętrz i ogrodów. W bazie są strony, które podpowiadają o różnego rodzaju pomysłach.

Co ważne, do sieci agencji zagląda ponad 2 miliony odwiedzających.  Ponadto agencja odnotowuje miesięcznie aż 100 milionów odsłon. Oznacza to, że zainteresowanie agencją reklamową pojawiające się na stronach, nie jest sztucznie tworzonym ruchem, ale prawdziwym mogącym przynieść duże dochody firmie decydującej się na współpracę. Sieć wyłapuje skuteczne, faktyczne wejścia od tych, które są zwykłym, licznym klikaniem, aby podnieść jedynie rzekome zainteresowanie . Firmy, które decydują się na współpracę z Adconnect, cenią sobie zwrot inwestycji. Za każdą wydaną złotówkę otrzymują kilka lub kilkanaście złotych. Co przekłada się na zysk danego biznesu. A klient, który wydał pieniądze na reklamę w Adconnect jest zadowolony, że jest ona skuteczna.  

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *