Gratka dla właścicieli nowoczesnych food trucków

Mimo, że branża gastronomiczna w naszym kraju zdaje się kłaść największy nacisk na bary, restauracje i puby, to okazuje się, że wśród konsumentów ogromnym zainteresowaniem cieszą się także tak zwane food trucki, a więc pojazdy pełniące rolę budek z jedzeniem na kołach, z których wydawane są różnej maści przysmaki, szczególnie podczas imprez masowych i lokalnych.

Jeszcze kilka lat temu oprogramowanie pos dla food trucków pozostawało wyłącznie w świecie marzeń, bowiem żaden producent aplikacji biznesowych nie był zainteresowany tą – zdawałoby się – mało obiecującą niszą. Teraz jednak pokazuje ona swoje prawdziwe oblicze, generując dziesiątki tysięcy złotych dochodu miesięcznie. Jest to też dział gastronomii z którym liczyć się muszą najwięksi. Ogromne zainteresowanie food truckami spotkało się z szybką odpowiedzią producentów oprogramowania Poster. Z ich portfolio produktów zapoznać się można odwiedzając witrynę www.JoinPoster.com. Przedsiębiorstwo doskonale znane z opracowywania innowacyjnych oraz wysoce intuicyjnych rozwiązań dla właścicieli biznesów o profilu stricte gastronomicznym postanowiło zawalczyć także o względy przedsiębiorców, którzy zapragnęli zainwestować w swój własny bar na kółkach. Jak udała się im ta batalia? Sprawdźmy!

Ograniczona ilość miejsca nie będzie już problemem!

Nie od dziś wiadomo, że food truck to synonim bardzo ograniczonej przestrzeni użytkowej, którą dodatkowo trzeba wykorzystać do maksimum. Oprogramowanie dostarczone przez firmę Poster można jednak użytkować przy pomocy tabletu lub telefonu komórkowego nowej generacji, co sprawia, że ilość miejsca jaką zajmują urządzenia umożliwiające obsługę całego multum dostępnych funkcji jest bardzo niewielka. Właściciele takich pojazdów zdecydować się mogą także na zakup kasy fiskalnej, jednakże i ona charakteryzuje się niedużymi gabarytami, dzięki czemu na pewno nie będzie ona zawadzała osobie przyrządzającej posiłki w codziennej pracy. Na uwagę zasługuje także przyjazny użytkownikowi interfejs, prostota konfiguracji i aktualizacji ustawień, a także – co z punktu widzenia właścicieli food trucków jest niezwykle istotne – możliwość dostępu do danych niezależnie od miejsca pobytu z uwagi na przechowywanie informacji dotyczących prowadzonej działalności w Chmurze.

Stale rosnąca liczba korzyści

To jednak nie wszystkie pozytywy przemawiające za nabyciem systemu POS w dogodnym planie abonamentowym. W poniższym zestawieniu przedstawiamy dodatkowe zalety rzeczonego oprogramowania:

• Łatwość użytkowania i duża ilość dostępnych funkcji,

• Błyskawiczne generowanie, edycja oraz wydruk paragonów,

• Możliwość przygotowania oraz wydrukowania bonów rabatowych i promocyjnych,

•Doskonałe zabezpieczenie danych dzięki ich przechowywaniu w Chmurze,

• Możliwość korzystania z systemu w trybie offline,

• Zaawansowane możliwości przygotowania raportów i zestawień sprzedaży,

• Podgląd stanu zapasów,

• Możliwość rozpoczęcia pracy z systemem po 15 minutach od instalacji (wymagana jest wyłącznie podstawowa konfiguracja).

Odważny krok w przyszłość

Jesteśmy przekonani, że już niedługo oprogramowanie POS znajdzie się w dziesiątkach, jeżeli nie setkach Polskich food trucków, bowiem na chwilę obecną niemalże niemożliwym jest znalezienie na rynku oprogramowania, które oferowałoby tak dużą ilość przydatnych w codziennej pracy opcji jednocześnie udostępniając je użytkownikowi w korzystnej, niewygórowanej cenie. Jeżeli jesteśmy gotowi zdecydować się na wydatek rzędu niecałych 60 złotych miesięcznie w najtańszym planie abonamentowym zaproponowanym przez firmę Poster, możemy znacznie ułatwić oraz uprzyjemnić sobie (jak również naszej załodze i klientom) prowadzenie wyjątkowego baru na kółkach!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *