Poszarpał i uciekł

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy wobec 34?latka. Mężczyzna jest podejrzewany o usiłowanie rozboju.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 marca 2019 r., ok. godz. 17, w Ostrowcu Świętokrzyskim ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z relacji zgłaszającej wynikało, że kiedy zaparkowała swój pojazd na terenie jednego z osiedli, podszedł do niej nieznany mężczyzna. Zażądał wydania pieniędzy w kwocie 50 złotych, a następnie usiłował zabrać torebkę. Pomiędzy kobietą, a sprawcą, wywiązała się szarpanina. 
Ostatecznie sprawca uciekł, nie zabierając ze sobą żadnych łupów.
Kiedy informacja o tym zdarzeniu dotarła do stróżów prawa, na miejsce natychmiast zostały skierowane policyjne patrole. 34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W dniu 29 listopada 2019 r. Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. 34-latek w przeszłości był notowany za podobne przestępstwa, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *