Wypożyczalnie sprzętu budowlanego

Budowa domu, garażu, budynku gospodarczego czy ogrodzenia zawsze wiąże się z niemałymi wydatkami. W trakcie całej inwestycji potrzebujemy różnych fachowców. Przy odrobinie chęci wiele rzeczy możemy jednak zrobić sami i przy tym zaoszczędzić. Jednak na każdym etapie budowy potrzebny jest przede wszystkim profesjonalny sprzęt i narzędzia. Nie jest zasadne kupowanie sprzętu i narzędzi, które wykorzystamy kilka razy, a potem będą nam zalegać na działce bądź będziemy musieli je przekładać z kąta w kąt.
 
Najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie potrzebnego sprzętu budowlanego lub narzędzi niezbędnych do budowy. Jedną z wiodących na rynku firm zajmujących się wyposażeniem sprzętu budowlanego i specjalistycznych narzędzi jest TEL-BUD  z siedzibą w Kielcach. Firma specjalizuje się w dostarczaniu tego rodzaju wyposażenia, maszyn budowlanych i urządzeń na wynajem. Warto dodać, że wypożyczalnia narzędzi i sprzętu budowlanego TEL-BUD działa na rzecz nie tylko klientów indywidualnych, ale także firm. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego,  jak ważne w budowie są terminy, wysoka jakość sprzętu oraz narzędzi dla szybkiego i bezkonfliktowego przeprowadzenia wszelakich prac budowlanych. Dlatego wspomniana wypożyczalnia zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę.

TEL-BUD wypożyczalnia elektronarzędzi i sprzętu budowlanego dysponuje m.in. stopami wibracyjnymi, zagęszczarkami,  młotami wyburzeniowymi, agregatami prądotwórczymi,  rusztowaniami jezdnymi, spawarkami oraz betoniarkami. Każde z tych urządzeń w przypadku kupna generuje duże koszty. Przykładowo agregat prądotwórczy tak naprawdę będzie nam potrzebny do momentu podłączenia prądu z sieci do naszej działki. W przypadku nawet braku prądu już podczas zamieszkiwania danego domu, awaria jest usuwana w bardzo krótkim czasie. Stąd pokaźnych rozmiarów agregat prądotwórczy zakupiony na własność będzie nam tylko przeszkadzał. Taka sama sytuacja czeka nas z betoniarką, spawarką, czy zagęszczarką. Urządzenia te, na ogół duże, zajmujące niemało miejsca używane są przez pewien czas. Zdarza się, że są potrzebne przez tydzień, dwa tygodnie, a potem stają bezużyteczne. Pół biedy jak mamy jakąś szopę to ich przechowywanie jest mniej trudne. Gorzej, gdy sprzęt zostawimy pod przysłowiową chmurką. Z czasem sprzęt ulega korozji, często znacznej, a jego ponowny rozruch staje się mocno utrudniony. Powiedzenie kupię, bo się później przyda nie zdaje egzaminu.

Dlatego wypożyczenie potrzebnego sprzętu czy narzędzi jest najlepszym rozwiązaniem. Koszt wyposażenia jest o wiele mniejszy niż sam zakup potrzebnego na danym etapie budowy sprzętu. Atutem jest możliwość dostarczenia potrzebnego sprzętu na plac budowy, co ułatwi nam z pewnością podjęcie decyzji.     

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *