Konkurs na trzecie urodziny salonu Recman

27 kwietnia br marka Recman obchodzi trzecią rocznicę otwarcia salonu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w Galerii Ostrowiec przy ul. Mickiewicza 30, czeka niespodzianka – będą mogli skorzystać z 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment salonie.

Polska marka Recman istnieje od 1986 roku. Posiada ponad 30 lat doświadczenia w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

Niespodzianka dla Czytelników

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

I miejsce: 1 x perfumy Black by Recman + gadżety

II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety

III miejsce: 1 x krawat + gadżety

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy do 26 kwietnia br. go godziny 20 odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest niezbędny element garderoby męskiej?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy ostrowiecka@ostrowiecka.pl (w tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs Recman”, a w treści koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową, a nagrody będzie można odebrać osobiście w naszej redakcji.

Zapraszamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *