Mandaty po meczu

Podczas niedzielnego 4-ligowego meczu piłki nożnej na stadionie w Jędrzejowie grupa gości z Włoszczowy i Ostrowca Świętokrzyskiego, licząca kilkadziesiąt osób, dążyła do konfrontacji z sympatykami miejscowej drużyny. Na szczęście policjanci opanowali sytuację.

-Sympatycy drużyny gości wspólnie z ?kolegami po fachu? z Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechali w okolice stadionu ?mówią policjanci. Przed rozpoczęciem spotkania zauważyli miejscowych kibiców idących na mecz. W tym momencie przyjezdni opuścili swoje pojazdy, grupa licząca kilkadziesiąt osób z pełną agresją dążyła do konfrontacji siłowej z sympatykami jędrzejowskiego zespołu. Na miejsce bardzo szybko skierowani zostali policjanci z kieleckiego oddziału prewencji. Wspólne działania policjantów z Jędrzejowa, Kielc i Włoszczowy ostudziły blisko 60-osobową grupę agresorów.

Porządek został przywrócony, a większość z awanturników do domu powróciła z pamiątką w postaci mandatu karnego. Suma nałożonych mandatów karnych przekroczyła kwotę 30.000 zł.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Mandaty po meczu

  • 2 maja 2019 at 22:19
    Permalink

    Wow ale sukces policji, a złapali już bombera od alarmów?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.