Młodzicy KSZO z szansą awansu do 1/8 Pucharu ZPRP

Jak wiemy, drużyna szczypiornistów KSZO zakończyła rozgrywki Wojewódzkiej Świętokrzyskiej Ligi Młodzików na drugim miejscu.
Tym samym podopieczni trenera Jacka Wziątka jako wicemistrzowie województwa świętokrzyskiego rocznika 2004-2005 uzyskali awans do rozgrywek na szczeblu centralnym ? 1/16 Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce młodzików.
Już w najbliższy weekend, z nadziejami na awans do 1/8 rozgrywek, nasi młodzicy zagrają w turnieju eliminacyjnym w Tarnowie. Zmierzą się tam w piątek, 3 maja, z gospodarzami ? SPR Tarnów, w sobotę, 4 maja, z Czuwajem Przemyśl, a w niedzielę, 5 maja, z Padwą Zamość.
W szerokiej kadrze naszych młodzików występują: Patryk Krowiński, Bartłomiej Pęczkowski, Piotr Stec, Mateusz Świstak, Alan Machała, Wojciech Rogala, Michał Sieniek, Wiktor Kłonica, Artur Skrok, Jan Żurek, Oliwier Tura, Tymoteusz Sucholewski, Bartosz Borcuch, Igor Skrok, Wiktor Bednarski, Krystian Mazur, Kacper Kaleta, Daniłł Radczuk, Igor Gierczak, Alan Klepacz, Michał Kot, Jakub Dzik, Radosław Barański, Dawid Karyś. Na turniej do Tarnowa wyjedzie 13 z nich.
W rozgrywkach ogólnopolskich zagrają po raz pierwszy. To także sukces naszego klubu, który pracę z młodzieżą traktuje priorytetowo i zaczyna w rozgrywkach młodzieżowych odnosić coraz większe sukcesy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *