Na udane zakupy do PRIMO MARKETU. Wysokie rabaty, 20, 30 i 50 procentowe

Klientów odwiedzających w tym miesiącu PRIMO MARKET  mile zaskoczą atrakcyjne promocje na oferowane tu towary. Rabaty są  bardzo wysokie: od 20, 30 do nawet 50 procent.

I tak, 20 proc. upustami cen objęta została odzież dziecięca z  Mody włoskiej. W kolekcji tej jest  duży wybór odzieży komunijnej. Eleganckie białe sukienki ze strojnym i ozdobami,  można tu kupić już za 50 zł. Jest też duży wybór garniturków komunijnych dla chłopców. Będzie można do tego dobrać modne buciki.

O jedną piątą obniżono też ceny odzieży męskiej, m.in. spodni dżinsowych i materiałowych. Towary te są w różnych rozmiarach i  wzornictwie. Nie mniej atrakcyjna jest oferta PRIMO MARKETU dla pań. W nowej dostawie z Mody włoskiej znajdują się zarówno bluzki na wiosnę, jak i zwiewne i  kolorowe sukienki na lato. Do każdej kreacji klientki będą mogły dobrać obuwie, a także modne torebki czy kolorowe okulary słoneczne niezbędne do letniego ekwipunku.

Wyjątkowo korzystne, bo aż 50 procentowe, są promocje na trampki damskie, męskie i dziecięce. Ich cena będzie się wahać od 6, 5 zł  do 11 zł. W najnowszej dostawie obuwia letniego nie zabraknie też klapek damskich, męskich i dziecięcych, eleganckich, ale też i takich do ogrodu i na basen. Cena tych  dziecięcych klapek będzie o 20 proc. niższa od ceny na metce. Obniżone zostały także ceny adidasów.   Dodatkowo w sprzedaży znajdzie się więcej dodatków do włosów: spinki, opaski, wianuszki, biżuteria. W ciągłej promocji do końca czerwca będzie też odzież dziecięca i męskie spodnie. Dla stałych klientów  duże rabaty, upusty cenowe.

Warto  przypomnieć klientom, iż PRIMO MARKET mieści się przy ul. Polnej 40 (pod sklepem z 1001 drobiazgami). Właściciele zapewniają, iż każdy, kto odwiedzi teraz ten sklep, przy tak dużej różnorodności towarów, na pewno znajdzie coś dla siebie.

Kierownictwo sklepu składa podziękowania dla małych modeli Karola i Gracjana.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *